"Slageris" - pub and bakery

   15_06_2012 006.jpgKrodziņš Šlāgeris
Offer:
* Small, but cozy pub; during summers a beautiful outdoor terrace is also available.
* Family-friendly environment.
* Number of seats in the café: 35.
* Waiting according to the menu.
* Diverse, vast menu; cost-effective lunch offer also included.
* Homemade bread served along with the main dishes.
* There is a bakery with fresh buns available at all times also located in the building.
Kontakti:
Working hours:Mon: 11.30 am - 4 pm
Tue, Wed, Thu, Fri: 11.30am–8pm
Sat: 11.30am–4 pm
Sun: closed
Address:Raiņa iela 10a, Madona, Madonas novads, LV - 4801
Phone:+371 64807101

Comments

Before 3 n
Labdien. Apmeklēju šo ēstuvi otro reizi un atkal saskāros ar viesmīles nelaipno apkalpošanu. Ir sajūta, ka šis darbs viņai nepatīk un kāds viņai ar varu liek strādāt. Kad atnesa ēdienu, mans zīdainis bija salocījis divas salvetes...uz ko es saņēmu aizrādījumu, lai salvetes neaiztiekot...tās maksājot naudu. Pirmo reizi dzīvē man kāds ir aizradījis par to, ka ir lietotas salvetes. Iespējams vadībai ir jāpamāca viesmīli, kā jāapkalpo klienti un ja viņai ir grūtības sveicināties, tad vismaz jāpasmai..
Before 3 m
Tātad tā!Jūtos ļoti sarūgtināta pēc šodienas nesenā apmeklējuma šajā vietā ! Viesmīles attieksme kā pret mums (klientiem ) nelaipna -Ne labdien ,ne uz redzēšanos.Kā arī jautājums par bērna krēsliņu ,sarūgtināja vissvairāk. Pajautājām ,un ar asiem žestiem pateica tur aiz stūra stāv ! Kā tālākais bija par ēdienkartēm ,paņēmām atkal kaut kas nepatika un asi uzbrauca ,piegājam pie galdiņa apsēsties -Krēsli mīkstie netīri ar ēdienu ,galds arī-Nu labi paši notīrījām ar esošajam salvetēm uz galda kas ..
Before 3 m
Paldies ! Mūsu saimei pats iecienītākais un foršākais krodziņš Madonā - gan ēdienkarte , gan apkalpošana, gan aura un protams īpašnieks, kurš visu to nodrošina! Paldies ka Jūs esat!
Your comment may contain a review, evaluation and suggestion. If you want to ask a question, contact the service provider, using the contact information provided above!
Agree

Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »