28. aprīlī notiks Lielā talka pulkveža O. Kalpaka dzimtas mājās "Liepsalās"

Pulkveža Oskara Kalpaka dzimtas mājas ‘’Liepsalas’’, Ošupes pagastā, Madonas novadā ir piemiņas vieta ne tikai pulkvedim Oskaram Kalpakam, bet visiem Latvijas brīvības cienītājiem. Šo unikālo kompleksu, ieguldot savus līdzekļus ir radījusi Pulkveža brāļa meita Ārija Kalpaks-Grundmane. ‘’Liepsalu’’ vēstījums ir granītā iekaltas rindas centrālajos vārtos: ‘’Dievam.Tēvzemes mīlestības celsmei. Tici, lūdz, ceri, mīli, strādā, sasniedz.Latviešu tautas jaunajām audzēm dāvinājuši Ārija Kalpaks, Visvaldis Grundmanis.’’
ziņa publicēta 09.04.2018lasīt vairāk

5. maijā Golfa dienas Latvijā

2018.gada 5.maijā PGL “Kalnozoli” (Kalnozoli, Bērzaunes pagasts) tiks aizvadīts pasākums “Golfa dienas Latvijā”, kura mērķis ir popularizēt golfa spēli Madonas novadā.
ziņa publicēta 09.04.2018lasīt vairāk

3. jūnijā notiks piedzīvojuma sacensības “Lubāna piedzīvojums 2018”

Jau tikko kā bija nožuvuši pirmie ceļi un taciņas no pēdējiem ziemas sniegiem, malu malās varēja redzēt noilgojušos skrējējus un velobraucējus, kuri šķiet tā vien alkst pēc jaunās, sportiskās sezonas! Tā kā sportiskie gari jau ļoti laicīgi plāno savus sacensību grafikus, ar lielāku prieku izziņojam, ka ir sākusies pieteikšanās mūsu pavasara spraigākajam notikumam - piedzīvojumu sacensībām "Lubāna piedzīvojums 2018"!
ziņa publicēta 03.04.2018lasīt vairāk
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »