Vieglatlēti cīnās Latvijas U18 un U20 čempionātā

iesūtīts: 2019.07.01 13:45
21.-22.jūnijā svaigi renovētajā Jēkabpils stadionā mainīgos laika apstākļos notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U18 grupas jauniešiem un U20 grupas junioriem. Arī šis čempionāts Madonas sporta skolas sportistiem bija gana veiksmīgs. Izcīnījām atkal 3 medaļas. Tie laiki, kad mājup vedām pa „padsmit” medaļām ir pagājuši. Stadioni uzcelti un renovēti Latvijas malu malās un konkurence neizbēgami aug.

U18 grupā zelta medaļu kārtslēkšanā izcīnīja Ērika Līna Rivseniece – 2,50m, bet bronzas medaļu augstlēkšanā Marta Varlamova – 1,63m. Vēl Ērikai 6.vieta trīssoļlēkšanā - 10,64m un Martai 7.vieta tāllēkšanā – 4,99m. Tāpat augstā čempionāta 4.vieta tika Dāvim Helmutam Ceļmalam augstlēkšanā – 1,80m. 5.vieta Danielai Keitai Lielupei 2000m kavēkļu skrējienā – 8.46,08 un 6.vieta 3000m – 12.12,87. Vēl 6.vietas un dalību finālos izcīnīja Renārs Ozoliņš tāllēkšanā – 6,02m,  Reinis Zeps 110m barjerskrējienā – 16,09 sek. un Rihards Bucenieks 400m barjerskrējienā – 1.02,79.

U20 grupā par Latvijas vicečempioni 100m barjerskrējienā kļuva Laura Dūma – 14,64 sekundes. Tas ir sportistes jauns personiskais rekords un izpildīta Meistarkandidāta sporta klase. Vēl Laura cīnījās tāllēkšanas finālā un ar rezultātu 5,24m ieņēma 7.vietu. Vēl sporta skolas godu cienījami aizstāvēja Jurģis Šahno tāllēkšanā 6,17m (7.vieta) un Kristaps Ozols 400m barjerskrējienā 1.00,90 (5.vieta).

Sportisti, paldies Jums par emocijām bagātām cīņām sektoros!

Laura Dūma (centrā vēl vadībā), sudrabs 100m barjerskrējienā, LČ U20 gr.