Noslēdzies Madonas novada bērnu un jaunatnes čempionāts 64.lauciņu dambretē 2018./19.mācību gadā

iesūtīts: 2019.04.30 10:34
27. aprīlī Madonas pilsētas sporta centrā norisinājās pēdējā 8.kārta un tika apbalvoti pusgada un gada kopvēŗtējuma labākie Madonas novada bērnu un jaunatnes čempionātā 64 lauciņu dambretē.

Gada noslēgumā sacensību uzvarētājus noteica vērtējot sešus labākos posmus. Kopvērtējumā tika apbalvoti seši labākie ar medaļām, pirmo trīs vietu ieguvēji katrā grupā saņēma kausus. Astoņās  sacensību kārtās piedalījās 109 dalībnieki.

Rezultātā iesācēju grupā starp 13 meitenēm čempiones titulu  izcīnīja Anete Vintiša(Kalsnava),  otrajā vietā Ērika Made Saliņa(Pļaviņas), bet trešajā vietā Megija Kokare(Barkava).  22 dalībnieka zēnu grupā par uzvarētāju kļuva Jēkabs Stepiņš(Liezēre), otrajā vietā Edgars Smilgājs(Pļaviņas), bet trešajā vietā Ralfs Avotiņš(Kalsnava).

Jaunākajā grupā 17 meiteņu konkurencē uzvarēja Amanda Švirkste(Dzelzava) otrajā vietā Terēze Stepiņa(Liezēre), trešajā vietā Estere Mizuka(Dzelzava). Starp 20 zēniem zelta medaļu izcīnīja Dāvis Saveļjevs(Liezēre), sudrabs Laurim Tomiņam(Barkava) un bronzas medaļa Kristapam Dolbe(Liezēre).

Vidējā  - vecākā grupā čempionātā piedalījās 15 meitenes. Rezultātā čempione Signe Lāsma Strazdiņa(Liezēre) ,sudraba medaļa Dina Jūlija Juhneviča(Dzelzava) un bronzas medaļa Sintija Briede(Liezēre). 10 zēni piedalījās vidējās – vecākās grupas sacensībās.. Rezultātā čempiona titulu izcīnīja Kristiāns Mileiko(Barkava), sudrabs Kristapam Vilkam(Barkava), bet bronzas medaļa Adriānam Romanovskim(Madona).

Pirmo gadu tika izveidota cerību grupā, kurā piedalījās 2011.gadā dzimuši un jaunāki dalībnieki. Meiteņu grupā piedalījās 5 dalībnieces un uzvarēja Alise Špundere(Dzelzava), otrajā vietā – Agate Kolna(Barkava), bet trešajā vietā – Sonora Elizabete saliņa(Pļaviņas). Zēniem piedalījās 7 dalībnieki. Uzvarētājs – Emīls Vilks(Barkava), otrais Pēteris Stepanovs(Ļaudona), trešais – Kristers Stociks(Barkava).

Madonas novada atklātajā čempionāt bērniem un jauniešiem 64.lauciņu dambretē piedalījās dalībnieki no Pļaviņām, Bērzaunes, Kusas, Kalsnavas, Dzelzavas, Degumniekiem, Barkavas, Liezēres, Ļaudonas, Madonas, Jēkabpils un Ogres.

Paldies pagastu pārvaldēm un visiem vecākiem par atbalstu un protams liels paldies skolotājiem, kas sagatavoja dalībniekus, kuri piedalījās Madonas novada jauno dambretistu sacensībās.

Īpašs paldies Herbertam Milleram par ieguldīto darbu šo sacensību organizēšanā un vadīšanā.