PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

BARIKĀDĒM 30 - Tauta caur drosmes prizmu

Notiek: 13. janvāris 12:00 - 25. janvāris 17:00
VESTIENA; Vestienas tautas nama Facebook lapa

„Barikāžu laiks". Aizturēta elpa. Visa Latvijas tauta… pieplakusi pie televizora vai radiouztvērēja vai arī, turot rokās cita sarūpētu siltas tējas krūzi, sēdot uz kāda no dzelzsbetona blokiem pie vienas no Rīgas ēkām ar stratēģisku nozīmi. Drosmīgie ar atvadu buču mammai, sievai, draudzenei, bērnam… Ar nojausmu, ka šajās dienās izšķiras Valsts nākotne... Vestienas... Ģimenes… Katra paša…

Vestienas tautas nama Facebook lapā tiks publicētas barikāžu dalībnieku atmiņas par šo laiku.  62 dalībniekiem no Vestienas tika piešķirtas barikāžu dalībnieka piemiņas zīmes par 1991.gada janvārī un augustā parādīto drošsirdību, pašaizliedzību un iniciatīvu.

Diemžēl, cilvēku, kuri piedalījās barikādēs un var par to laiku pastāstīt, Vestienā paliek arvien mazāk, daudzu vairs nav starp mums, taču janvāra notikumi noteikti nav aizmirsti.

Solidaritātes uzvara.  Uz brīvības barikādēm NAV  fanātiķu vai apmāto. Uz barikādēm stāv TAUTA! Šīs barikādes mums ir jānosargā! Paldies visiem, kuri nosargāja… un turpina sargāt!Informāciju iesūtīja: Vestienas tautas nama vadītāja Jolanta Bardziņa. 
Mob. tālr.: +371 26807209


‌Ievietoja: D.Torstere
 
 
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »