PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

BARKAVĀ FILMĒS RAIDĪJUMU „TAS NOTIKA ŠEIT”

Notiek: 15. jūlijs 10:00 - 17. jūlijs 23:59
BARKAVA;

Varbūt jūsu mājās spokojas, vai arī Jūs zināt neparastu stāstu par kādu vietējo muižkungu vai varbūt atminaties interesantus notikumus kolhoza laikos? Šī ir brīnišķīga iespēja iepazīt Barkavu no jauna!

Latvijas Televīzijas žurnālists Dāvids Ernštreits un filmu studija Mistrus Media veido televīzijas raidījumu ciklu par vietu vēsturi - “Tas notika šeit”.

Vienu raidījumu veltīsim Barkavas apkārtnes stāstiem, tādēļ aicinām visus, kuriem ir zināmi aizraujoši stāsti un leģendas rakstīt Mistrus Media uz e-pastu tasnotikaseit@mistrusmedia.lv (vai zvanīt pa tālr.: +371 26076550) vai arī 15. vai 16. jūlijā atnākt uz Barkavas tautas namu un klātienē tikties ar raidījuma veidotājiem – vēsturniekiem, kuri raidījuma gaitā izsekos trīs vēsturiski nozīmīgiem notikumiem Barkavas apkaimē.

17. jūlijā plkst. 18.00 raidījuma noslēgums pasākumā Barkavas estrādē. Trīs vēsturnieki Dāvida Ernštreita vadībā Barkavas iedzīvotājiem pastāstīs, ko atklājuši par Barkavu un iedzīvotāji varēs nobalsot par interesantāko stāstu.

Atklāsim Barkavas vēsturi kopā!

Raidījums 2020. gada rudenī būs skatāms Latvijas Televīzijas 1. programmā.


Informāciju iesūtīja: Barkavas kultūras nama direktore Līva Romanovska.
Mob. tālr.: +371 200470048


‌Ievietoja: D.Torstere

 
 
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »