PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

No Barkavas pagasta vēstures

Notiek: 16. maijs 08:00 - 9. jūnijs 17:00
MADONA; Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja foajē, Skolas iela 10a

Izstādē eksponēta daļa no Barkavas ciemā gandrīz pusgadsimtu senas ekspedīcijas laikā iegūtajiem materiāliem. Cilvēki, kas dāvināja materiālus muzejam, nav šajā saulē, un nereti arī māju vairs nav. Palikuši dažādos dzīves posmos cilvēkiem nozīmīgie un atceres vērtie dokumenti, fotogrāfijas, tekstilijas, amatnieku darinājumi, kā arī pierakstītās atmiņas, kas sniedz savu artavu kopējā stāstā par Barkavas pagasta vēsturi.

Ieeja -  bez maksas

Atgādinām!

Ņemot vērā valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas atsevišķu ierobežojumu atcelšanu, Madonas muzeja Izstāžu zāles ir atvērtas apmeklētājiem, ievērojot Sanitārā protokola noteiktās prasības:

- Sekot līdzi norādēm muzejā, ar sapratni uztvert muzeja darbinieku teikto par drošības ievērošanu;

- Muzejā vienlaikus drīkst atrasties ne vairāk kā 25 cilvēki;

- Ievērot 2m distanci, sekot līdz aicinājumam, cik cilvēki vienlaicīgi drīkst atrasties konkrētā izstāžu telpā

- Dezinficēt rokas, bet aizliegts izmantot roku dezinfekcijas līdzekļus tiešā muzeja krājuma vai mākslas darbu tuvumā.

- Ar slimības simptomiem vai paaugstinātu temperatūru muzeju apmeklēt nedrīkst.  

- Esošajā situācijā nebūs pieejami skārienjutīgie ekrāni kā arī dažādas aktivitātes bērniem, kurās nepieciešams izmantot muzeja inventāru.

Jautājumu gadījumā sazināties pa tālruni 64823844, 26102225.


Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs iesaistījies Latvijas Muzeju biedrības informatīvajā kampaņā #TiekamiesTagad, izmantojot muzeja telpās vienotā dizainā izgatavotas brīdinājuma zīmes. Aicinām tās ievērot un aicinām uz sapratni, ja pašlaik nav pieejami skārienjutīgie ekrāni (virtuālās ekspozīcijas), bērnu rotaļu stūrītis un zīmēšanas piederumi.

Aicinām stingri izvērtēt došanos uz publiskām vietām, t.sk. muzeju, bet priecājamies par atkaltikšanos ar jums – apmeklētāji!

Sīkākai informācijai sekot līdzi muzeja mājas lapā www.madonasmuzejs.lv un sociālajos portālos: www.facebook.com/muzejsmadona un www.twitter.com/muzejsmadona


Informāciju iesūtīja: MNMM Izglītojošā darba nodaļas vadītāja Zane Grīnvalde
 
 
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »