PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

PĀRCELTS NO 4.APRĪĻA! Latvijas repa izpildītāji – ansis, Edavārdi, Singapūras Satīns, Prusax - Madonā

Notiek: 19. septembris 20:00 - 21:30
MADONA; Madonas pilsētas estrādē, Egļu iela 1

Četri pašmāju repa izpildītāji – ansis, Singapūras Satīns, Edavārdi un Prusax gatavojas brīvdabas koncertiem septembrī, kas notiks Jelgavā un Madonā. Madonas estrādē koncerts notiks 19. septembrī plkst. 20.00.

Aizvadītajos gados vienas no straumētākajām Latvijas dziesmām un izpildītājiem digitālajās platformās kā “Spotify”, “Youtube” un citās bija ansis - “Zemes stunda” un albums “Balzams”, Singapūras Satīns - ”Piededzini Mann”, “Pārāk jauna” un daudzi citi ieraksti, Edavārdi – “Viss Ir Sarežģīti”, “Pa Apli”, “Labirints” un Prusax – “Pirmais Līgā” un “Repa spēles terorists” .

2020. gada aktuālie Latvijas repa izpildītāji ir sailgojušies redzēt savus fanus. Koncertu atsākšanās notiek pamazām, atlikušos tūres pasākumus, lai nodrošinātu drošu koncerta baudīšanu un distances ievērošanu, reperi ir spiesti aizvadīt tikai ārtelpu norises vietās -MADONĀ - Madonas estrādē.

Koncerta programmā ir gan repa izpildītāju dziesmas, gan populārie hiti.

Ieejas maksa: EUR  12,00 “Biļešu Paradīze” un kultūras  nama kasēs. Iegādātās biļetes uz pasākumu Madonas pilsētas kultūras namā ir derīgas.

Informāciju iesūtīja:  Madonas pilsētas kultūras nama atpūtas pasākumu organizatore Aija Špure. 
Mob. tālr.: +371 26102796


Ievietoja: D.Torstere
 
 
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »