Šī lapa ir izdrukāta no Madona.lv
Interneta adrese:

U-12 basketbolistu cīņās

2019.02.25 18:40

23.un 24.februārī Rūjienā notika LJBL U-12 (2007.g.dz.) 4.kārtas 2.posma sacensības, kur Madonas BJSS komanda cīnījās grupā par 21.-25.vietu 51 komandas kopvērtējumā.

Šis posms mūsu komandai bija visai pozitīvs. Pirmajā dienā interesanta un līdzīga cīņa ar vietējo Rūjienas komandu, bet beigās tomēr zaudējums 44:50. Tāpat arī otrajā spēlē ar Ventspils „Spars” komandu-spēles sākums neizdevies, bet otrais puslaiks daudz labāks un rezultatīvāks, bet zaudējums 44:59.

Otrajā dienā spraiga spēle ar Liepājas komandu. Visu spēli komandas spēlēja „punkts punktā” un pēdējā minūtē rezultāts bija neizšķirts. 24 sekundes līdz mača beigām pēc minūtes pārtraukuma- mūsu komanda izspēlēja veiksmīgu sadarbību, kuru S.D.Lietavietis noslēdza ar precīzu pustālo metienu, un pēc liepājnieku auta izspēles-ar agresīvu darbību aizsardzībā , tika pārķerta bumba un pēc R.Lāča piespēles V.Rešņa guva vēl 2 punktus. Liepājniekiem atbildei laika vairs neatlika un svinējām uzvaru 55:51. Otrajā spēlē -diezgan viegla uzvara pār Jēkabpils/Līvāni 1 komandu 57:27.

Nākošajā 4.kārtas 3.posmā 23., 24.martā Madonas BJSS turpinās cīņu no 21.-25. vietai, Liepāja un Līvāni/Jēkabpils izkrīt no šīs grupas un cīnīsies par 26.-30.vietu, bet Rūjienas un Ventspils komandas pakāpjas un spēlēs par 16.-20.vietu.

Komandai vēl joprojām būtu jābūt labāka sastāva komplektācijas ceļā, un tikai no nākošās sezonas vajadzētu prasīt izaugsmi un rezultātus, bet dažādu iemeslu dēļ, no komandas jau ir aizgājuši 4 jaunieši. Vecākiem būtu jāredz spēlētāju izaugsme, drošu un pareizu lēmumu pieņemšanu laukumā un ārpus tā, nevis spēles minūšu skaitīšanu šajā vecumā. Pāragru „plintes mešanu krūmos” ir grūti saprast, jo startējam gan LJBL, gan BBBL sacensībās un viss tiek organizēts,lai jauniešiem sezona būtu interesanta un pieredzes bagāta.

MBJSS U-12 komandai jau no 8.-10.martam starts Rīgā BBBL 3.posma sacensībās.

Aicinu komandai pievienoties jaunus 2007.g.dz.spēlētājus, īpaši augumā garus jauniešus, arī 2008./2009.g.dz. zēnu komanda gaida arvien jaunus komandas biedrus!