Šī lapa ir izdrukāta no Madona.lv
Interneta adrese:

Krišjānim Beļauniekam un Luīzei Barkānei medaļas Latvijas čempionātā daudzcīņās telpās

2019.01.30 13:29

26. un 27.janvārī Rīgas Sporta manēžā jau 41. reizi notika Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās. Madonas novadu un sporta skolu pārstāvēja 5 daudzcīņnieki. Tika izcīnītas divas medaļas.

Par uzvarētāju septiņcīņā vīriešiem kļuva mūsu sportists Krišjānis Beļaunieks ar jaunu personisko rekordu 5365 punkti (60m - 7,29; tāllēkšana - 7,23 m ; 7 kg lodes grūšana - 13,59 m;  augstlēkšana - 1,88 m ; 60m barjerskrējiens - 8,34; kārtslēkšana - 4,30 m ; 1000m -  2:54,92).  Otrais un trešais - Emīls Rūgums – 4983 p. un Dāvis Kutra 4651 p. (abi Bauska).

Jaunākajā vecuma grupā U16 meitenēm pieccīņā ( sacensībās bija liels dalībnieču skaits – 30),  bronzas medaļu izcīnīja, vārda vistiešākajā nozīmē, madoniete Luīze Barkāne – 2979 punkti (60m barjerskrējiens – 10,22; augstlēkšana – 1,54 m; 3kg lodes grūšana – 12,26 m; tāllēkšana – 4,62 m; 800m – 2.46,15).  Arī Luīzei šis ir jauns personiskais rekords kopsummā. Uzvarēja Gerda Kerija Dreimane (Bauska) – 3419 p., otrā – Elīza Lemberga (Ogre) – 3186 p.

Vēl jāuzteic mūsu  U20 grupas Murjāņu Sporta ģimnāzijā „ studējošie”  juniori Jānis Šķēle un Laura Dūma, kuri savās grupās palika 5. vietā. Jāņa rezultāti 7-cīņā (7,73 – 6,33 m – 11,75 m – 1,85 m – 8,52 – 3,30 m – 3.05,37). Jāsaka, ka šoreiz kārtslēkšana Jāni „iegāza” un liedza kāpt uz goda pjedestāla. Lauras rezultāti 5-cīņā (9,19 – 1,59 m – 9,38 m – 5,22 m – 2.54,17). Un arī Laurai neveiksme lodes grūšanā (divi pārkāpumi) liedza cīnīties par goda pjedestālu.

Pēc LVS statistiķis Andra Staģa analīzes ,medaļu ieguvēju pārstāvniecība Latvijā ir šāda: Bauska -  astoņas medaļas, pa divām medaļām - Madonai, Valmierai, Jūrmalai , MSĢ un Ogrei, pa vienai – Aizkrauklei, Talsiem, Balviem, Jēkabpilij, Liepājai, Jelgavai un Alūksnei.

Paldies sportistiem un viņu treneriem, par cīņassparu 2 dienu garumā!