Šī lapa ir izdrukāta no Madona.lv
Interneta adrese:
http://www.madona.lv/lat/?ct=sportaakt&fu=read&id=7656

„25.TopBumba-2018”

2018.06.12 15:06

Madonā, Priežu kalna laukumos svētdien 10.jūnijā notika 3x3 basketbola turnīra “25.TopBumba-2018” 1.posma sacensības. 6 vecuma grupās sacentās 35 komandas,127 dalībnieki, tika aizvadītas vairāk par 100 spēlēm. Liels prieks, ka uz sacensībām bija ieradušās komandas no Ērgļiem, Varakļāniem, Lubānas, Cesvaines, Barkavas, Ļaudonas, Gulbenes un Jēkabpils.

     Jaunākajās vecuma grupās U-10 un U-12 spēles tiesāja tiesneši, vecākajās grupās -paši dalībnieki.

     “25.TopBumba-2018” atbalsta Madonas novada pašvaldība un Madonas BJSS.

     Sacensības tiek reģistrētas Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola sacensību platformā "3x3planet.com", nodrošinot iespēju spēlētājiem krāt pasaules ranga punktus sev individuāli un Latvijai valstu reitingā:

https://play.fiba3x3.com/tours/23dce546-6002-4bbb-86e5-5e29ad24928c/standings

Kopvērtējumā tiks ņemti vērā 3 labākie posmi, dalībnieki saņems kopvērtējuma kausus un medaļas.

“25.TopBumba -2018” 1.posma laureāti:

U-10 – (2008.g.dz.un jaunāki)

1.vieta „Curry Team” (A.Mikāls, H.Justs,V.R.Strumpe, V.Ducens)

2.vieta „Jordan Team” (A.Ivanovs, J.Saliņš, A.Vasilaki, K.A.Vītols)

3.vieta Ērgļi (T.O.Olte, K.Dūdums, O.Strazdiņš)

U-12 – (2006./07.g.dz.)

1.vieta „Beķerīša pīrādziņi” (P.Supe, K.Greidiņš, S.D.Lietavietis, R.D.Iecelnieks)

2.vieta „Monstri” (R.Ščeglovs, T.Gulbis, D.Aņikins, R.Gulbis)

3.vieta „Leģendārais 4nieks” (J.Liepiņš, R.Lācis, R.Antulis, R.Dimitrovs)

U-14 – (2004./05.g.dz.)

1.vieta „Gulce” (R.Vagulis, D.Vimba, R.Bukovskis, R.Ļisicins)

2.vieta „Rozes smird” (R.Puķudārzs, D.Akmans, D.D.Začests, H.Ducens)

3.vieta „Mazie buki” ( k.Pendriks, M.Česters, R.Berkolds)

U-18 – (2000.-2003.g.dz.)

1.vieta „Aukstā zupa” (D.Kolns, N.Romanovskis, N.Priževoits, J.Masaļskis)

2.vieta „Bez soda” (K.Krauklis, R.Kaņepe, M.M.Ezeriņš)

3.vieta „Gaļas ēdāji” (I.Stogovs, M.Indriksons, G.Leiskins, T.Indriksons)

V  – (1999.g.dz.un vecāki vīri)

1.vieta „Izglītība” (T.Kohanovs,Z.Raimo, K.Lancmanis, M.Sokolovs)

2.vieta „Vitrīnas” (N.Nīgalis, N.Skripka, D.Barans)

3.vieta „Divarpus” (R.Kampāns, J.Iškāns, P.Putniņš, A.Bahvalovs)

K 35+ - (1983.g.dz.un vecāki kungi )

1.vieta „Latvija VAR” (J.Liepiņš, J.Mikāls, G.Ļebedevs, V.Ozoliņš)

2.vieta „707.lv” (R.Sausiņš, R.Silajānis,O.Sausiņš, E.Dzilna)

3.vieta „Vemols” (A.Grunte, Z.Buiķis, a.Greidiņš, A.Beķeris).

     Liels paldies Madonas novada pašvaldībai, Madonas BJSS, dalībniekiem, tiesnešiem un līdzjutējiem par kuplo un saspringto Madonas pilsētas svētku noslēgumu sacensību garā! Uz tikšanos 2.posmā 20.jūlijā 15.00- U-10 un U-12 grupām; 17.00-  U-14,U-18 grupām; 18.30- V, K 35+ grupām– Madonā, Priežu kalna laukumos! 

 Agnis Beķeris