Šī lapa ir izdrukāta no Madona.lv
Interneta adrese:

Jaunākie basketbolisti finālposmā

2018.06.11 08:14

3.un 4.jūnijā Rīdzenes, Juglas, O.Kalpaka RTDP sporta zālēs un Salaspils sporta namā notika tradicionālais jaunāko vecuma grupu basketbola turnīra „Baltais kauss” finālposms.

Svētdien un pirmdien, 3.-4.jūnijā notika finālturnīrs U-11 (2007.g.dz.un jaunāki) vecuma grupas zēniem.

Jaunie basketbolisti sacentās basketbola elementu stafetē, kā arī aizvadīja vairākas spēles uz zemajiem groziem (260-270 cm) ar 5. izmēra bumbām. Spēles risinājās 4x6 minūtes. Komandā nedrīkst būt mazāk par 8 spēlētājiem. Katram spēlētājam jāizlaiž vismaz viena ceturtdaļa.

Madona/Ērgļi –trenera Ivara Tetera vadībā savas spēles aizvadīja O.Kalpaka RTDP sporta zālē, bet Madonas BJSS komanda spēlēja Juglā. Piektdien tika izspēlētas grupu spēles. Madonas BJSS komandai pirmā spēļu diena bija ļoti veiksmīga. Uzvaras pār Liepāja B 68:27, uzvvara pār Jugla B 62:25 un ļoti saspringtā cīņā par 1.vietu grupā-uzvara pār BJBS Rīga 52:47. Uzvarot cīņas grupā, izcīnījām tiesības spēlēt spēcīgāko 8 komandu vidū.

Sestdien 1/4, 1/2 un finālspēles aizvadījām Salaspils sporta namā. 1/4 finālspēlē piekāpāmies Jugla A komandai 35:78. Otrajā dienas spēlē jeb mazajā 1/2 finālspēlē zaudējums Rīdzenes komandai 32:61. Un arī spēlē par 7.vietu zaudējums Limbažiem 46:55.

Šogad sekmīgi aizvadīti visi 4 „Baltais kauss” posmi- divi posmi Madonā, viens Rēzeknē un fināls Rīgā. 45 komandu konkurencē ieņemta 8.vieta, kas dotajā mirklī ir labs rādītājs, kas motivē strādāt, trenēties un komandai augt.

Komandā startēja Jēkabs Saliņš, Kārlis Augusts Vītols, Varis Rodrigo Strumpe, Haralds Justs, Sanijs Dagnis Lietavietis, Rolands Antulis, Rolands Lācis, Kristaps Solovjovs, Jēkabs Liepiņš, Ričards Dimitrovs, Haralds Dumpis, Rainers Iecelnieks.

Madonas BJSS U-11 (2007.g.dz.un jaunāki zēni) joprojām aicina piebiedroties komandai garus un ne tik garus, ātrus, aktīvus, gudrus zēnus un sākt trenēties basketbolā!