Šī lapa ir izdrukāta no Madona.lv
Interneta adrese:

MBJSS U-19 basketbolisti beidz sezonu

2018.05.10 12:09

Madonas BJSS U-19(1999.g.dz.un jaunāki) basketbola komanda beidz sezonu LJBL Superlīgā 16 Latvijas labāko komandu vidū ierindojoties augstajā 7.vietā un cīņas „play-off” beidzās 1/8 finālā.

12.aprīlī uzvara pār VEF skola komandu ,kuriem izbraukumā zaudējām 63:85, bet čempionāta pēdējā spēle aizvadīta 15.aprīlī izbraukumā pret BJSBS Rīga/Rīdzene komandu. Līdz puslaika pārtraukumam ritēja līdzīga spēle, bet otrajā puslaikā -7 jauniešu sastāvā,spēka pretoties nebija un cietām zaudējumsu 69:108 ( R.Brants 20, L.Lazdiņš 19, N.Dzelzkalējs 13, N.Skripka 7, N.Priževoits 5, E.Skuja 3, N.Romanovskis 2 punkti).

Madonas BJSS Superlīgas regulāro čempionātu noslēdza ar 14 uzvarām un 14 zaudējumiem Superlīgā ierindojoties augstajā 7 vietā. Lai kā arī beidzās sezona, lepojos ,ka esam augstāk par tādām komandām kā BJSBS Rīga/Jugla, Jelgava, Liepāja, BJBS Rīga/Pārdaugava, Saldus, BS Ogre, „Ezerzeme/BJSS/Viļāni, BJBS Rīga/A.Kraukļa VEF un vēl 17 komandām Nacionālajā līgā Austrumos un Rietumos.

Jau 17.un 19.aprīlī -divu spēļu summā Madonas BJSS U-19 komandai sākās LJBL „play-off” cīņas. Pirmajā 1/16 finālspēlē izbraukumā tikāmies ar Nacionālās līgas Austrumu 1.vietu -Krāslavas komandu. Speļei ritot , nepierodot pie tiesnešu darbībām, zaudējot atlēcošajās bumbās un „pieklibojot”metienu precizitātei, bijām iedzinējos pat ar 28 punktu starpību, bet spējām atgūties un cienīgi cīnīties otrajā puslaikā. Beigās tomēr zaudējums 77:86( L.Lazdiņš 24, R.Brants 22, N.Skripka 12, D.Kolns 10, A.Šilinskis 5, N.Dzelzkalējs 4 punkti).

Atbildes spēle notika 19.aprīlī Madonā. Otrajā spēlē-kā jau mājās, gāja vieglāk, bet 2 spēļu summā neizšķirts uz rezultāta tablo bija līdz trešās ceturtdaļas beigām. Tikai ceturtajā ceturtdaļā nospēlējām gudrāk un precīzāk, beigās panākot uzvaru 82:61 un divu spēļu summā uzvarot ar plus 12 ( L.Lazdiņš „triple double”- 37 punkti,11 izcīnītas bumbas,11 bloķēti metieni, N.Skripka „triple double” 11 punkti, 13 izcīnītas bumbas, 12 rezultatīvas piespēles, N.Dzelzkalējs „double double”-11 punkti un 10 izcīnītas bumbas, D.Kolns 9 punkti, R.Brants 8 punkti, 7 rezultatīvas piespēles, 7 pārķertas bumbas, A.Šilinskis 6 punkti).

1/8 finālā tikšanās ar BS Rīga/Jugla komandu, kuru šajā sezonā esam uzvarējuši gan Madonā, gan Juglā, bet tagad mūsu komandā garajā galā ir ļoti liels „caurums”. No 25.marta komandai vairs nevar palīdzēt tās līderis atlēcošajās bumbās un gūtajos punktos-E.Pētersons.

Pirmajā 1/8 finālspēlē 24.aprīlī Juglā diezgan līdzīgā cīņā zaudējums 60:70 (R.Brants 24, L.Lazdiņš 14, N.Dzelzkalējs 9, D.Kolns 6, E.Skuja 6, N.Skripka 1 punkts un 6 rezultatīvas piespēles). Atbildes spēlē Madonā 26.aprīlī arī līdzīgā cīņā zaudējums 63:72 (R.Brants 22, L.Lazdiņš 20, N.Skripka 9, N.Dzelzkalējs 5, D.Kolns 4 un 11 atlēcošās bumbas, E.Skuja 3 punkti).

Sezonas izskaņā par LJBL U-19 čempioniem kļuva Valmiera, 2.vieta VEF skola, 3.vieta BS Ogre.

Paldies Jums mani mīļie jaunieši par kopā smagi strādātajiem 9 gadiem! Lepojos ar Jums absolventi –Rūdols Brants, Linards Lazdiņš, Nauris Dzelzkalējs, Normunds Skripka, Emīls Pētersons, Nauris Vītoliņš, Kristers Ķeveris!

Veiksmīgu eksāmenu laiku un studiju gadus vīri!