Šī lapa ir izdrukāta no Madona.lv
Interneta adrese:

Noslēdzies Madonas novada bērnu un jaunatnes čempionāts 64.lauciņu dambretē 2017./18.mācību gadā

2018.05.08 14:05

28. aprīlī Madonas pilsētas sporta centrā norisinājās pēdējā 8.kārta un tika apbalvoti pusgada un gada kopvēŗtējuma labākie Madonas novada bērnu un jaunatnes čempionātā 64 lauciņu dambretē.

Gada noslēgumā sacensību uzvarētājus noteica vērtējot sešus labākos posmus. Kopvērtējumā tika apbalvoti seši labākie ar medaļām, pirmo trīs vietu ieguvēji katrā grupā saņēma kausus. Astoņās  sacensību kārtās piedalījās 122 dalībnieki.

Rezultātā iesācēju grupā starp 23 meitenēm čempiones titulu  izcīnīja Amanda Švirkste(Dzelzava),  otrajā vietā Ērika Made Saliņa(Pļaviņas), bet trešajā vietā Linda Šķēle(Barkava).  41 dalībnieka zēnu grupā par uzvarētāju kļuva Jēkabs Stepiņš(Liezēre), otrajā vietā Mārcis Lībors(Barkava), bet trešajā vietā Markuss Riekstiņš(Barkava).

Jaunākajā grupā 17 meiteņu konkurencē uzvarēja Terēze Stepiņa(Liezēre) otrajā vietā Dina Jūlija Juhneviča(Dzelzava), trešajā vietā Sintija Briede(Liezēre). Starp 23 zēniem zelta medaļu izcīnīja Dāvis Saveļjevs(Liezēre), sudrabs  Kristapam Vilkam(Barkava) un bronzas medaļa Alekss Kozulis(Degumnieki).

Vidējā grupā čempionātā piedalījās 11 meitenes. Rezultātā čempione Signe Strazdiņa(Liezēre) ,sudraba medaļa Kristiāna Fridrihsone(Liezēre) un bronzas medaļa Šarlote Ivanoska(Dzelzava). 7 zēni piedalījās vidējās grupas sacensībās.. Rezultātā čempiona titulu izcīnīja Jevgēnijs Stepanovs(Liezēre), sudrabs Kristiānam Mileiko(Barkava), bet bronzas medaļa Dāvim Circānam(Dzelzava).

Kopvērtējumā 1.-3.vietu ieguvēji saņēma Madonas novada pašvaldības dāvinātos kausu, bet 1.-6.vietu ieguvēji kopvērtējumā medaļas.

Paldies Lazdonas, Pļaviņu, Bērzaunes, Aronas, Kalsnavas, Dzelzavas, Ošupes, Barkavas, Liezēres pagastu pārvaldēm un visiem vecākiem par atbalstu un protams liels paldies skolotājiem, kas sagatavoja un piedalījās Madonas novada jauno dambretistu sacensībās.

Īpašs paldies Herbertam Milleram par ieguldīto darbu šo sacensību organizēšanā un vadīšanā.