Šī lapa ir izdrukāta no Madona.lv
Interneta adrese:

„Lieldienu kausa izcīņa basketbolā” Barkavā

2018.04.03 09:50

31.martā Barkavas pamatskolas sporta zālē notika basketbola turnīrs „Lieldienu kausa izcīņa”. Turnīru organizēja Barkavas pagasta pārvalde sadarbībā ar biedrību „Mēs-Barkavas pagastam”.

Uz turnīru bija ieradušās 6 komandas- Ozoli, MBJSS U15, „Depresīvā veļasmašīna”, „VEMOLS”, Barkava un „Komanda 6”. Komandas tika sadalītas 2 apakšgrupās- A grupā „VEMOLS”, Ozoli, MBJSS U15, B grupā- Barkava, „Depresīvā veļasmašīna”, „Komanda 6”.

A grupā 1.vietu ieņēma „VEMOLS”, bet B grupā stiprākie bija Barkava. Šīs komandas automātiski kvalificējās pusfinālam. Abu grupu otrās un trešās vietas spēlēja „krustu” par iekļūšanu pusfinālā. Pirmajā cīņā par pusfinālu „Depresīvā veļasmašīna” uzvarēja MBJSS U15 47:22. Otrajā cīņā-kārtīgā basketbola „trillerī”ar 2 pagarinājumiem, Ozoli bija pārāki pār „”Komanda 6” 38:33.

Pusfinālos „VEMOLS” uzvarēja „Depresīvā veļasmašīna” 57:28 un Barkava pārspēja komandu Ozoli 26:22.

Mājīgajā Barkavas pamatskolas zālē šajā basketbola dienā notika vēl viens„trilleris” spēlē par 3.vietu. Komanda „Depresīvā veļasmašīna” tikai ar 1 punkta pārsvaru pār Ozoli ieguva turnīra bronzas godalgas. Rezultāts 33:32. Finālā tikās Barkava un „VEMOLS”. Spēles pirmā daļa ritēja līdzīgi, bet otrajā puslaikā platu soli pretī zelta medaļām spēra komanda „VEMOLS”, uzvarot cīņu ar 47:27.

Barkavas „Lieldienu kausa izcīņā” 1.vietu izcīnīja „VEMOLS” (J.Juška, A.Lazdups, L.Lazdiņš, D.Sakne, N.Nīgalis, M.Kalniņš, M.Cīrulis, A.Beķeris), 2.vietā komanda Barkava (M.Gailums, M.Ģērmans, G.Ikaunieks, M. Gailums, D. Ģērmans, M. Trops, N. Priževoits, J. Dukaļskis), 3.vietā komanda „Depresīvā veļasmašīna” (T.Holsts, N.Skripka, R.Čakstiņš, K.Rosmanis, A.Jurkāns, N. Baltais, N. Dzelzkalējs)

Liels prieks par labi organizēto turnīru - īpašs paldies sacensību galvenajam tiesnesim Mairim Gailumam, gandarījums par MBJSS U15 jauniešu dalību turnīrā treniņa nolūkos, paldies Barkavas pagasta pārvaldei par labajām balvām, paldies skatītājiem, kuri atbalstīja komandas visas dienas garumā!