Šī lapa ir izdrukāta no Madona.lv
Interneta adrese:

PĻAVIŅŠ UN TOČS KIŠAS SALAS TURNĪRĀ IZCĪNA 2. VIETU

2018.02.26 10:27

Pasaules tūres posmā Kišas salā šodien Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs finālā divos setos zaudēja poļiem Mariušam Prudelam un Jakubam Šalankevičam un izcīnīja 2. vietu.

Turnīrā ar augsto 2. numuru izliktie Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs arī finišēja 2. vietā. Šodien pusfinālā viņiem izdevās pieveikt Austrijas duetu Julians Herls/Tobiass Vinters (19.) - 2:0 (15, 17), un finālā pretī stājās Polijas duets Mariušs Prudels/Jakubs Šalankevičs (4.).

Visas spēles garumā risinājās līdzīga cīņa, taču nedaudz meistarīgāki izrādījās poļi. Otrajā setā Točs ar bloku pēc ilgāka pārtraukuma izvirzīja latviešus vadībā ar 16:15, taču paša brāķis uzbrukumā vadību atkal deva pretiniekiem – 18:17. Mača likteni izšķīra Pļaviņa tehniskais brāķis, pēc sekmīga uzbrukuma sitiena skarot tīklu – zaudējums setā ar 22:24 un visā spēlē ar 0:2 (-18, -22).

Par sniegumu Irānā Mārtiņš ar Edgaru nopelnījuši 540 pasaules ranga punktus un 11 000 ASV dolāru prēmiju.