Šī lapa ir izdrukāta no Madona.lv
Interneta adrese:
http://www.madona.lv/lat/?ct=sportaakt&fu=read&id=7223

Sporta laureāts 2017

2018.02.07 11:27

Madonas novada pašvaldība un Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola ielūdz uz pasākumu “ Sporta laureāts 2017” apbalvošanas ceremoniju 2018.gada 10.februārī.

Madonas novada pašvaldība un Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola, ielūdz Jūs uz „Sporta laureāts 2017” apbalvošanas ceremoniju, kas notiks 2018.gada 10.februārī plkst. 18:00 Madonas novada, Sarkaņu pagasta „Kalnagravās”.

PROGRAMMA:

17:30-18:00 – ierašanās, sarunas

18:00-20:30 – „Sporta laureāts 2017” apbalvošanas ceremonija

20:30-21:00 – Sarunas, fotografēšanās

21:30-2:00 – balle - spēlē grupa “ Kompromiss”

Balle ar laureāta pasākuma ielūgumiem ieeja bez maksas.

Lūgums ierasties ar "groziņiem".

Informācija pa tālruni: 28398456 (Jānis Irbe)

 SPORTA LAUREĀTS 2017

Nr.p.k.

Vārds, uzvārds

Sporta veids

Sasniegumi

Treneris

1.

Ieva Pūce

Biatlons

Latvijas čempione biatlonā, 1.v Baltijas kausā biatlonā, 1.vieta vasaras biatlonā

R.Pužulis

2.

Ilvars Bisenieks

Biatlons

Latvijas čempions biatlonā

A.Bērziņa

3.

Kima Krūmiņa

Biatlons

Latvijas čempione biatlonā, 1.v. Baltijas kausā biatlonā, čempione vasaras biatlonā

R.Pužulis

4.

Līva Šahno

Biatlons, distanču slēpošana

Latvijas čempione biatlonā, vasaras biatlonā masu startā, Latvijas čempione distanču slēpošanā S14 grupā 3x2km stafetē.

R.Pužulis

5.

Katrīna Bērziņa

Biatlons, distanču lēpošana

Latvijas čempione biatlonā, Latvijas čempione distanču slēpošanā S14 grupā 3x2km stafetē

 

A.Bērziņa

6.

Madara Veckalniņa

Distanču slēpošana

Latvijas čempione distanču slēpošanas stafetē 3x2km, sprintā un 10km klasikā

Latvijas čempione rollerslēpošanā sprintā S12.grupā

Latvijas čempione S14 grupā 3x2km stafetē

A.Bērziņa

7.

Rainers Upenieks

Distanču slēpošana

Latvijas čempions distanču slēpošanas sprintā V12.grupā

A.Bērziņa

8.

Miks Kalniņš

Basketbols

Latvijas U18 jaunatnes izlases kandidāts basketbolā

A.Beķeris

9.

Edijs Skuja

Basketbols

Latvijas čempionāts 3x3 basketbolā 2017.g. vasaras sezonas 2.vieta kopvērtējumā U14 grupā

A.Beķeris

10.

Dairis Točs

Basketbols

Latvijas čempionāts 3x3 basketbolā 2017.g. vasaras sezonas 2.vieta kopvērtējumā U14 grupā

A.Beķeris

11.

Arvis Šilinskis

Basketbols

Latvijas čempionāts 3x3 basketbolā 2017.g. vasaras sezonas 2.vieta kopvērtējumā U14 grupā

A.Beķeris

12.

Renārs Ostrovskis

Basketbols

Latvijas čempionāts 3x3 basketbolā 2017.g. vasaras sezonas 2.vieta kopvērtējumā U14 grupā

A.Beķeris

13.

Krišjānis Beļaunieks

Vieglatlētika

Latvijas čempions 60m barjerskrējienā telpās, 4x200 m stafetē telpās

A.Krauklīte

14.

Artūrs Reno Apinis

Vieglatlētika

Latvijas čempions 7-cīņā telpās, Latvijas čempions tāllēkšanā, 4x200m stafetē telpās

A.Krauklīte

15.

Emīls Stiprais

Vieglatlētika

Latvijas čempions 4x200m stafetē telpās, Latvijas čempions 1500m

A.Krauklītis

16.

Salvis Krusietis

Vieglatlētika

Latvijas čempions 4x200m stafetē telpās

L.Līcīte

17.

Ērika Līna Rivseniece

Vieglatlētika

Latvijas čempione kārtslēkšanā

A.Krauklītis

18.

Dāvis Vintišs

Orientēšanās sports

Latvijas čempions nakts orientēšanās, ziemas orientēšanās sprintā, Latvijas kausa kopvērtējuma uzvarētājs, 2.vieta Latvijas čempionātā orientēšanās maratonā, Latvijas stafešu kausa uzvarētājs

G.Ikaunieks

19.

Uģis Beķeris

Orientēšanās sports, distanču slēpošana

Latvijas čempions nakts orientēšanās, ziemas orientēšanās sprintā un vidējā distancē, Latvijas čempions distanču slēpošanā V14 grupā 3x2,5km stafetē

G.Ikaunieks

20.

Ritvars Ļepeškins

Orientēšanās sports

Latvijas čempions ziemas orientēšanās vidējā distancē, 2.vieta ziemas orientēšanās sprintā, Latvijas stafešu kausa uzvarētājs

G.Ikaunieks

21.

Klāvs Pļaviņš

Orientēšanās sports

Latvijas čempions ziemas orientēšanās sprintā un vidējā distancē

G.Ikaunieks

22.

Elīza Madsena

Orientēšanās sports

Latvijas čempione ziemas orientēšanās vidējā distance

G.Ikaunieks

23.

Niks Pļaviņš

Orientēšanās sports

Latvijas čempions ziemas orientēšanās sprintā un vidējā distancē, 2.vieta Latvijas jaunatnes olimpiādē stafetē, 5.vieta Pasaules junioru ziemas čempionātā stafetē

G.Ikaunieks

24.

Nauris Raize

Orientēšanās sports

Latvijas čempions ziemas orientēšanās sprintā, 5.vieta Eiropas ziemas čempionātā stafetē

G.Ikaunieks

25.

Monika Baduna

Orientēšanās sports

5.vieta Eiropas ziemas čempionātā stafetē, 2.vieta Latvijas ziemas čempionāta sprintā un vidējā distancē

G.Ikaunieks

26.

Anete Strauta

Orientēšanās sports

Latvijas čempione vidējā distancē, garajā distancē, orientēšanās maratonā, nakts orientēšanās, ziemas orientēšanās sprintā un vidējā distancē, Latvijas kausa kopvērtējuma uzvarētāja

J.Švarcs

27.

Jasmīna Lauma Bērziņa

Volejbols

3.vieta Latvijas jaunatnes čempionātā U12 grupā.

J.Sudārs

28.

Zane Kuldperka

Volejbols

3.vieta Latvijas jaunatnes čempionātā U12 grupā.

J.Sudārs

29.

Karīna Ričagova

Volejbols

3.vieta Latvijas jaunatnes čempionātā U12 grupā.

J.Sudārs

30.

Agnese Romule

Volejbols

3.vieta Latvijas jaunatnes čempionātā U12 grupā.

J.Sudārs

31.

Lauma Škutāne

Volejbols

3.vieta Latvijas jaunatnes čempionātā U12 grupā.

J.Sudārs

32.

Tīna Laura Kanča

Volejbols

3.vieta Latvijas jaunatnes čempionātā U12 grupā.

J.Sudārs

33.

Linda Šņepste

Volejbols

3.vieta Latvijas jaunatnes čempionātā U12 grupā.

J.Sudārs

34.

Gundega Līcīte

Volejbols

3.vieta Latvijas jaunatnes čempionātā U12 grupā.

J.Sudārs

35.

Lauma Riekstiņa

Volejbols

3.vieta Latvijas jaunatnes čempionātā U12 grupā.

J.Sudārs

36.

Loreta Akaševa

Volejbols

3.vieta Latvijas jaunatnes čempionātā U12 grupā.

J.Sudārs

37.

Ketija Kaicnere

Volejbols

3.vieta Latvijas jaunatnes čempionātā U12 grupā.

J.Sudārs

38.

Evita Ezeriņa

Volejbols

3.vieta Latvijas jaunatnes čempionātā U12 grupā.

J.Sudārs

39.

Raimo Vīgants

Distanču slēpošana

Pasaules kausa rollerslēpošanā  kopvērtējuma 2.vietas ieguvējs junioru grupā. Pasaules kausa 3.posma 1.vieta iedzīšanas distancē 15km brīvajā solī. Pasaules kausa 3. Posma  2. Vieta  200m sprintā. Pasaules kausa 4.posma Itālijā 1.vietas ieguvējs 200m sprinta un 15km distancē  masu startā  brīvajā solī 3.vieta.

Latvijas čempions distanču slēpošana visās individuālajās distancēs V18 grupā un ranga uzvarētājs V18. grupā.

D.Vuškāns

40.

Niks Saulītis

Distanču slēpošana

Pasaules kausa 3.posma 200m sprintā 5.vieta junioru grupā. Latvijas čempions 5km klasika un brīvajā solī , ka arī 10km distancē masu startā klasiskajā solī. Ranga uzvarētājs V16grupā.

D.Vuškāns

41.

Lauris Kaparkalējs

Distanču slēpošana

Latvijas čempione V14 grupā 3x2,5km stafetē

D.Vuškāns

42.

Silvestrs Švauksts

Distanču slēpošana

Latvijas čempione V14 grupā 3x2,5km stafetē

D.Vuškāns

  1. Madonas BJSS treneri – Sporta laureāti 2017

1.

Aira Bērziņa

Trenere

 

 

2.

Rolands Pužulis

Treneris

 

 

3.

Dainis Vuškāns

Treneris

 

 

4.

Agnis Beķeris

Treneris

 

 

5.

Aleksandrs Krauklītis

Treneris

 

 

6.

Gunārs Ikaunieks

Treneris

 

 

7.

Juris Švarcs

Treneris

 

 

8.

Jānis Sudārs

Treneris

 

 

9.

Anita Krauklīte

Trenere

 

 

10.

Lana Līcīte

Trenere

 

 

11.

Kalvis Kuprans

Treneris

 

 

3. BMX / KARATĒ / FLORBOLS

1.

Ritvars Raize

Latvijas čempions BMX B13 grupā

2.

Salvis Mežāns

Latvijas jaunatnes čempionāta florbolā 2.divīzijas U14  regulārā turnīra rezultatīvākais spēlētājs un U16 grupas 2017. gada sezonas rezultatīvākais spēlētājs

3.

Kristers Orlovs

Latvijas jaunatnes čempionāta florbolā U12 grupas 2017. gada sezonas rezultatīvākais spēlētājs

4.

Dāvis Palieks

Latvijas čempions karatē, 1.vieta Latvijas Olimpiādē

5.

Rainers Ramanis

Latvijas čempions karatē

6.

Jūlija Smirnova

Latvijas čempione karatē

7.

Niks Dagnis Dieriņš

2.vieta Latvijas Olimpiādē

  1. Par sporta spēļu komandu, individuālajiem sasniegumiem un

sports – cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

1.

Klāvs Sveķis

Latvijas futbola čempionāta 2.līgas Ziemeļaustrumu reģiona rezultatīvākais spēlētājs

2.

Leons Seškens

Veterānu sports – individuālie sasniegumi

3.

Valentīns Rakstiņš

Veterānu sports – komandas sasniegumi  - volejbols

4.

Jānis Sudārs

Veterānu sports – komandas sasniegumi - volejbols

5.

Jānis Virkstenis

Veterānu sports – komandas sasniegumi - volejbols

6.

Gunārs Latkovskis

Veterānu sports – komandas sasniegumi - volejbols

7.

Uldis Sudārs

Veterānu sports – komandas sasniegumi - volejbols

8.

Valdis Mass

Sports – cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

9.

Madonas BJSS U19 komanda basketbolā

 U19 2016./2017.g.sezonas komanda. Latvijas jaunatnes čempionātā Superlīgā Latvijā izcīnīja play-off 4.vietu

 Normunds Skripka, Miks Kalniņš, Rūdolfs Brants, Emīls Pētersons, Artūrs Jurkāns, Linards Lazdiņš, Raitis Čakstiņš, Nauris Dzelzkalējs, Kristers Rosmanis, Dagnis Sakne,Dāvis Kolns

5. Par ieguldījumu sporta attīstībā, popularizēšanā un atbalstīšanā

1.

SIA Krauss  - Gatis Gulbis

Par atbalstu Madonas BJSS U12 basketbola komandai

2.

Voldemārs Svilāns

Par ieguldījumu skvoša spēles attīstībā un Madonas vārda popularizēšanā

3.

Vita Radvilaviča

Par ieguldījumu jātnieku sporta popularizēšanā un sacensību organizēšanā, Madonas vārda popularizēšanā

4.

Ivars Ankravs

Par ieguldījumu burāšanas sporta popularizēšanā un sacensību organizēšanā, Madonas vārda popularizēšanā

5.

Kalvis Koskevičs

Par ieguldījumu florbola attīstībā, popularizēšanā, sacensību organizēšanā

6.

Sporta un atpūtas bāze Smeceres sils

Par ieguldījumu Pasaules, Eiropas, Latvijas, Madonas novada sporta pasākumu organizēšanā un Madonas vārda popularizēšanā

7.

Biedrība “Madonas invalīdi”

Par ieguldījumu sports – cilvēkiem ar īpašām vajadzībām organizēšanā un popularizēšanā

8.

Staņislavs Fiļipovs

Par ieguldījumu aktīva un veselīga dzīvesveida popularizēšanā

9.

Vēsma Vārsberga

Par ieguldījumu aktīva un veselīga dzīvesveida popularizēšanā

10.

Madonas pilsētas pensionāru biedrība

Par ieguldījumu aktīva, veselīga dzīvesveida popularizēšanā un organizēšanā

11.

Uldis Lapsa

Par ieguldījumu veterānu sporta darba organizēšanā

12.

Būvniecības nams Kurši/Egons Strumpe

Par ieguldījumu basketbola atbalstīšanā un popularizēšanā

13.

SIA Vemols

Par ieguldījumu basketbola atbalstīšanā un popularizēšanā

14.

Jānis Rukmanis

Par pašaizliedzīgu darbu futbola popularizēšanā un spēlētāju panākumiem Latvijas Jaunatnes čempionāta Elites U-14 grupā

15.

Ilmārs Grudulis

Par mūža ieguldījumu sporta darba organizēšanā, Madonas un Mētrienas vārda popularizēšanā

6. Par dalību Latvijas izlasē un sasniegumiem Pasaulē, Eiropā, Baltijā.

1.

Mārtiņš Janovskis

Kartings

Latvijas čempions Rotax Mini Max klasē, Latvijas izlases dalībnieks Pasaules Grand Prix finālsacensībās kartingā

2.

Rainers Žuks

Motosports

Latvijas klubu čempionāts 1.vieta

Igaunijas Adrenalin iekštelpu motokross 1.vieta

Latvijas izlases dalībnieks Pasaules un Eiropas čempionātos

3.

Viesturs Lācis

Ūdensmotosports

Latvijas čempions ātrumlaivām, Latvijas izlases dalībnieks Pasaules čempionātā

4.

Roberts Petruškevics

Skvošs

Baltijas junioru čempionāts skvošā – 3.vieta

5.

Terēze Stepiņa

Dambrete

Latvijas čempione dambretes ātrspēlē, Latvijas izlases dalībniece Pasaules jaunatnes čempionātā 3.vieta komandām

6.

Indulis Bikše

Distanču slēpošana

Latvijas čempions distanču slēpošanā, Latvijas izlases dalībnieks Pasaules čempionātā un slēpošanas seriāla “Tour de ski” dalībnieks

7.

Raimo Vīgants

Distanču slēpošana

Pasaules kauss rollerslēpošanā  1.vieta – sprints

Pasaules kauss rollerslēpošanā  1.vieta –iedzīšanas distancē

Pasaules kauss rollerslēpošanā 2.vieta -  kopvērtējumā

Latvijas izlases dalībnieks Pasaules čempionātā distanču slēpošanā

8.

Dace Saulīte

Veterānu sports

Eiropas čempionāts 2.vieta soļošanā komandām

9.

Juris Drunka

Veterānu sports

Eiropas čempionāts rogainingā 1. vieta

Pasaules čempionāts rogainingā 4.vieta

10.

Andris Jubelis

Orientēšanās sports

Latvijas izlases dalībnieks, Pasaules kausa posms 5.vieta komandām

11.

Kitija Auziņa

Distanču slēpošana

Pasaules kauss rollerslēpošanā  6.vieta – prologā

Latvijas izlases dalībniece Pasaules čempionātā distanču slēpošanā

12.

Nauris Raize

Orientēšanās sports

Eiropas čempionāts ziemas orientēšanās sportā stafetē vīriešiem 5.vieta

13.

Jēkabs Putniņš

Orientēšanās sports

Eiropas čempionāts ziemas orientēšanās sportā stafetē jauniešiem 5.vieta

14.

Monika Baduna

Orientēšanās sports

Eiropas čempionāts ziemas orientēšanās sportā stafetē  5.sievietēm

15.

Visvaldis Lācis

Maratons

Berlīnes maratona dalībnieks, par veselīga dzīvesveida veicināšanu mūža garumā

7. Par biedrību un sporta klubu sasniegumiem

Aktivitātes pagastu pārvaldēs

1.

Smagatlētikas un cīņas klubs Madona

Smagatlētika

Latvijas kausa 2.vietas ieguvēji 2017.gadā komandu vērtējumā

2.

Sporta veterānu klubs “Madona”

Veterānu sports

Latvijas sporta veterānu-senioru 54.sporta spēlēs 2.vieta grupā un 6. vieta kopvērtējumā

3.

Biedrība “ Sporta centrs Samuraji”

Karatē sports

Par sasniegumiem Pasaules, Eiropas un

Latvijas čempionātos

4.

Biedrība orientēšanās klubs “Arona”

Orientēšanās sports

Par sasniegumiem Pasaules, Eiropas un

Latvijas čempionātos

5.

Ļaudonas pagasta pārvalde

Artūrs Portnovs

Guntis Lazda

Par aktīvu sporta pasākumu organizēšanu