Šī lapa ir izdrukāta no Madona.lv
Interneta adrese:

Madonas BJSS futbolisti sezonu noslēdz ar uzvaru

2017.11.06 17:26

4.novembrī savu pēdējo spēli sezonā Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta augstākajā līgā aizvadīja Madonas BJSS U-14(2003) futbola komanda. Izbraukuma spēlē Rīgā ar rezultātu 3:2 tika uzvarēta komanda SK Super Nova Rīga.

Jāatzīmē, ka 28.oktobrī mūsu puiši parūpējās par pārsteigumu uzvarot ar rezultātu 4:2 Rīgas „milzi”” Rīgas Futbola Skola.

Uz noslēdzošo sezonas spēli komanda bija noskaņojusies kā uz izšķirīgo šajā sezonā.

Spēles sākums Rīgā, gan spēles kvalitātē, gan rezultātā izdevās, jo guvām divus ātrus vārtus. Izcēlās E.Poļaks un S.Locāns. Abas komandas demonstrēja atraktīvu futbolu, bet mūsu puiši mērķtiecīgāk un bīstamāk apdraudēja pretinieku vārtsargu.

Spēles otrā puslaika sākumā guvām vārtus panākot jau rezultātu 3:0. Savus otros vārtus guva E.Poļaks. Spēles pēdējās 5 minūtēs pietrūka „svaiguma „ un pretinieks gūst 2 vārtus samazinot starpību līdz minimumam, bet atlikušajā laikā mūsu spēlētāji nospēlē gudri un finālsvilpei skanot uzvara ar rezultātu 3:2.

Pirmo reizi sezonā augstākajā līmenī izcīnījām 2 uzvaras pēc kārtas.

Čempionātā 18 spēlēs izcīnījām 3 uzvaras, 2 neizšķirtus un piedzīvojām 15 zaudējumus. Kopvērtējumā ar izcīnītajiem 11 punktiem ieņēmām 9 vietu šajā vecumā Latvijā.

Sezona ar lielu pievienoto vērtību turpmākajai komandas attīstībai.