Šī lapa ir izdrukāta no Madona.lv
Interneta adrese:
http://www.madona.lv/lat/?ct=aktualitates_novada&fu=read&id=6973

Par Madonas novada pašvaldības apbalvojumu piešķiršanu

ruuta
2017.11.01 11:44

Ņemot vērā līdz š.g. 10.oktobrim Madonas novada pašvaldībā saņemtos apbalvojumiem iesniegtos pieteikumus, Apbalvojumu piešķiršanas komisijas izvērtējumu un priekšlikumus, kā arī š.g. 17.oktobra Finanšu un attīstības komitejas atzinumu, Madonas novada pašvaldības dome ar š.g. 25.oktobra lēmumu Nr.618 nolēmusi piešķirt sekojošus Madonas novada pašvaldības apbalvojumus:


Pateicības rakstus:

  1. Gunta Tomiņa - Bijusī Barkavas pag. PII "Ābelīte" vadītāja
  2. Emīlija Zučika - Madonas pilsētas PII "Priedīte" pirmsskolas skolotāja
  3. Inguna Kecko - Madonas pilsētas PII "Priedīte" pirmsskolas skolotāja
  4. Biruta Strode - Madonas pilsētas PII "Priedīte" saimniecības daļas pārzine
  5. Silva Grūbe - Madonas novada pašvaldības Sociālā dienesta sociālā darbiniece Madonas pilsētā
  6. Ilze Jansiņa - Madonas novada pašvaldības Sociālā dienesta sociālā darbiniece Liezēres pagastā
  7. Ingrīda Rieksta - SIA "Madonas slimnīca" hemodialīzes dienas stacionāra medicīnas māsa
  8. Edgars Veips - Madonas novada pašvaldības Informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītājs
  9. Jevgenijs Tarasovs - Mārcienas pagasta sporta darba darba organizators
  10. Arkādijs Strods - Sporta veterāns
  11. Andris Jubelis - Sportists
  12. Raimo Vīgants - Sportists
  13. Zane Grīnvalde - Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja izglītojošā darba nodaļas vadītāja
  14. Aijai Driksnai - A.Eglīša Ļaudonas vidusskolas skolotāja
  15. Solvita Vigule - Studente, bijusī Madonas novada jauniešu domes dalībniece
  16. Irita Strode - Barkavas pamatskolas sporta skolotāja
  17. Maira Laure - Kalsnavas pamatskolas skolotāja
  18. Rasma Šakina - Aronas pagasta pārvaldes zemes lietu speciāliste
  19. Ināra Cakule - Mūsdienu deju grupas "Aliens" vadītāja
  20. Lilita Cimdiņa - Praulienas pagasta bibliotēkas vadītāja

Atzinības rakstus:
  1. Jāzeps Juhnevičs - Dambretes un šaha spēles skolotājs, tiesnesis
  2. Dace Saulīte - Sporta veterāne
  3. Aivars Bebrišs - Madonas Valsts ģimnāzijas sporta skolotājs
  4. Daina Bērziņa - Madonas Valsts ģimnāzijas vācu valodas skolotāja
  5. Dzintra Livmane - J.Simsona Madonas mākslas skolas skolotāja
  6. Rita Koskeviča - Sarkanā Krusta Madonas nodaļas brīvprātīgā
  7. Andrejs Dzenis - SIA "Kalnāres" valdes loceklis
  8. Sarmīte Lazdiņa - Praulienas pagasta kultūras un sporta darba organizatore
  9. Benita Tauriņa - Pensionāre, politiski represētā, Atmodas laika aktīviste
  10. Everita Kalniņa - Madonas slimnīcas vecākā neatliekamās palīdzības ārsta palīdze
  11. Ilze Dreimane - Ļaudonas pagasta pārvaldes vadītāja
  12. Anete Karlsone - LU vēstures institūta Etnoloģijas nodaļas pētniece, vēstures doktore, folkloriste
  13. Kaspars Garlejs - SIA "Junge" valdes priekšsēdētājs
  14. Aija Ozoliņa - Māksliniece
  15. Valda Buiķe - Valsts probācijas dienesta Madonas teritoriālās struktūrvienības vadītāja
  16. Valentīna Zvēra - Ģimenes ārste
  17. Lita un Kaspars Udrasi - Veterinārārstu prakse
  18. Ingrīda Pureniņa - Prof.A.Bieziņa muzeja "Jaundilmaņi" vadītāja

Goda diplomu un goda zīmi:
  1. Jānis Seiksts - Keramiķis

Ar pilnu apbalvojumu reģistru iespējams iepazīties šeit.

‌Apbalvojumu piešķiršanas ceremonija notiks š.g. 16.novembrī plkst.18:00 Madonas Kultūras namā.


‌Foto atskats.


‌Informāciju ievietoja: Ilze Riekstiņa