Šī lapa ir izdrukāta no Madona.lv
Interneta adrese:

“PERSIL” U-12 basketbolistu spēlēs.

2017.10.30 16:00

28.un 29.oktobrī “PERSIL” U12 (2006.g.dz.un jaunāki) Madonas BJSS vecuma grupas komanda aizvadīja savas pēdējās 1.kārtas spēles Austrumos.

28.oktobrī izbraukumā Valmierā pirmajā spēlē neizdevās atrast “zāles” valmieriešu komandas ātrajai, agresīvajai un precīzajai spēlei, tāpēc zaudējums 30:50. Tikai spēles ceturto ceturtdaļu izdevās nospēlēt neizšķirti 11:11, pārējās trijās zaudējām.

Otrajā dienas spēlē pret Cēsu komandu mēs bijām labāki. Pirmā ceturtdaļa uzvarēta ar 15:15, otrā 28:7, trešā 14:6 un ceturtā 15:5. Beigu rezultātā uzvara 72:23.

29.oktobrī viesojāmies Aizkraukles sporta centrā. Spēle izvērtās gana sīva līdz pat beigām. Ar labu un skaļu vietējo vecāku atbalstu tikai pēdējā ceturtdaļā izdevās nostabilizēt uzvaru ar rezultātu 42:31.

U12 zēnu komanda 1.kārtu 14 komandu konkurencē  Austrumos pabeidza – ar 10 uzvarām un 3 zaudējumiem. 2.kārtā turpināsim cīņas jau 38 komandu konkurencē Latvijā šajā vecuma grupā.

2.kārtas spēles U13 vecuma grupas zēnu komandai notiks 25.un 26.novembrī, bet U12 zēniem 2.un 3.decembrī viesos jeb neitrālā laukumā.

Tagad U12 zēnu komandai cītīgi jātrenējas un jāgatavojas BBBL ( Baltijas zēnu basketbola līga) 2.posmam Rīgā no 24.-26.novembrim.