.

LATVIJAS ČEMPIONĀTA VIEGLATLĒTIKĀ IZCĪNĪTAS MEDAĻAS

iesūtīts: 2018.07.31 10:32
28. un 29. jūlijā Rīgā Daugavas stadionā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem. Madonas novada sportisti izcīnīja piecas medaļas. Par Latvijas čempionu augstlēkšanā kļuva Jānis Vanags (2,05m). Sudraba godalgas izcīnīja Salvis Krusietis 400m barjerskrējienā (57,06 sek.) un 4x400m stafetes kvartets Salvis Krusietis, Mārtiņš Karlsons, Pauls Ārents un Jānis Razgalis (3.24,26). Savukārt bronzas medaļas tika Jānim Razgalim 1500m (3.59,90) un Paulam Ārentam 800m (1.52,28). Maritai Kiļupai divas 5.vietas 5000m un 3000m skrējienos. Paldies sportistiem par skaistām cīņām stadionā un viņu atbalstītājiem - Madonas novada pašvaldībai un Madonas sporta skolai. Foto: Sanita Ieva Sparāne (LVS) Vieglatlētikas trenere, Anita Krauklīte