Florbola komanda Kalsnava turpina cīņu par medaļām Latvijas čempionātā

iesūtīts: 2018.03.12 15:35
Izcīnot pārliecinošu pirmo vietu Latvijas čempionātā florbolā 2.līgā - austrumu divīzijā, florbola komanda Kalsnava izcīnīja tiesības spēlēt izslēgšanas turnīrā. Pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Talsos uzvarēja rietumu divīzijas ceturto labāko komandu Talsu/NSS Zerorisk ar 4:1. Otrajā spēlē jau Kalsnavā 10.martā zaudējums ar 5:10. Lai iekļūtu pusfinālā komandām notika trešā, izšķirošā spēle, 11.martā Kalsnavas pamatskolas sporta zālē. Pēc atrašanās vadībā ar rezultātu 5:0 Kalsnavas komandas labā, talsinieki sāka spēlēt agresīvāk un piespieda mājiniekiem vairākas reizes noraidīties un arī pašiem saņemt vairākus noraidījumus spēles 3.periodā.

Atskanot spēles beigu signālam par uzvaru priecājās Kalsnavas komandas dalībnieki un līdzjutēji. Spēles beigu rezultāts 6:4 par labu Kalsnavas komandai. Izcīnīta vieta pusfinālā. Tā kā sākoties pusfinālu spēlēm pēc Florbola savienības pieņemtā nolikuma par čempionātu organizēšanu paredz, ka sākot ar pusfinālu spēles drīkst norisināties laukumos 20 x 40.metri, tad Kalsnavas komanda savas pusfināla spēles aizvadīs Madonas pilsētas sporta centrā jau 17.martā plkst.19:00 un 18. martā plkst. 12:00. Finālā iekļūst komanda, kas pusfinālā ir izcīnījusi 3. uzvaras. Nāksim atbalstīsim arī Kalsnavas komandu cīņā par medaļām Latvijas čempionātā florbolā 2.līgā.