U15 basketbolisti Nacionālajā līgā-Austrumos bez zaudējumiem

iesūtīts: 2017.12.11 09:03
Madonas BJSS U15 (2003.g.dz.) basketbolisti Latvijas jaunatnes basketbola Nacionālajā līgā Austrumos aizvadījuši 13 spēles bez zaudējumiem. Izskatās,ka arī visās 14 spēlēs pēc 1.apļa turnīra būs visas uzvaras.

20.novembrī Madonā uzvara pār I.Miglinieka skolu 84:35 ( E.Skuja 22, D.Točs 13, M.Lācis 12, A.Šilinskis 12) un cīņā ar BJSBS Rīga2 uzvara 80:54 ( E.Skuja 30, A.Šilinskis 17, D.Točs un R.Ostrovskis 8, M.Sniķis 4 punkti).

9.decembrī Madonā notika spēle pret Cēsu komandu,kura līdz šim bija cietusi tikai vienu zaudējumu. Spēle pārsteidza ar to, ka sākums mums izdevās ļoti pārliecinošs-pēc puslaika bijām vadībā ar 41:19. Kā bieži gadās, puiši pāragri sāka svinēt uzvaru, jo viesi trešo trešdaļu uzvarēja ar 28:15 un rezultāts bija jau tikai 56:47. Pēdējo ceturtdaļu zaudējām ar 19:21, bet tas neliedza svinēt uzvaru ar 75:68 skanot spēles beigu sirēnai ( E.Skuja 25, D.Točs 19, R.Ostrovskis 14, A.Šilinskis 11,M.Zeltkalns 4, M.Lācis 2 punti).

10.decembrī uzņēmām Balvu komandu. Izcīnīta pārliecinoša uzvara 104:37 ( e.Skuja 22, R.Ostrovskis 20, A.Šilinskis 17,D.Točs 13, A.Priede 9, M.Lācis 8M.Zeltkalns 5 punkti).

Jaunatnes basketbola Nacionālajā līgā U15 vecuma grupas komandai vēl pēdējā spēle Madonā- 13.decembrī 18.00 pret Rugāju komandu. Ja trešdien svinēsim uzvaru, tad 1.aplis būs noslēgts ar teicamu rezultātu-uzvarētas visas 14 komandas- Cēsis, Gulbene, Krāslava/VEF skola, Rīga DSN/FM, Valmiera, BS Rīga 2, Līvāni, BS Ogre 2, Rīga/A.Kraukļa 2, Balvi, Alūksne, Smiltene, I.Miglinieka SS un Rugāji.

Pēc otrā apļa notiks Nacionālās līgas finālsacensības, kurās par līgas čempionu titulu cīnīsies 4 Austrumu un 4 Rietumu labākās komandas. Rietumos notiek ļoti asa cīņa par iekļūšanu četriniekā 15 komandu konkurencē-tāpat kā Austrumos. Pēc 1.apļa līderos ir Bauska, Jelgava, Kuldīga, Saldus, Rīga/Rīdzene2 un Liepāja.

Uz tikšanos basketbola laukumos un aicinām jaunāko (1.-5.klašu) zēnus pievienoties Madonas BJSS basketbola nodaļas jauno basketbolistu pulkam. Kāpēc? Tāpēc, ka mūsu nodaļas mērķis ir sagatavot vispusīgi attīstītu, dzīvei norūdītu jaunieti-kuram 1.vietā ir izglītība, ar iespējām studēt un spēlēt basketbolu ārzemēs. Spilgts piemērs tam ir Zigmārs Raimo-spēlē un studē University of Hawaii at Manoa, Latvijas čempions BK Ventspils rindās un Eiropas čempionāta bronzas medaļas ieguvējs Mikus Sokolovs Latvijas U18 izlases rindās, Miks Kalniņš U-18 izlases kandidāts,tagad bezmaksas studijas spēlējot basketbolu LBL2 BA Turība rindās, Toms Kohanovs Vidzmes Augstskola un citi. Šie ir basketbola nodaļas absolventi, kuri ir pierādījuši, ka no mazpilsētas ar lielu darbu, gribēšanu un “gaišu galvu” trenējoties basketbolā lielajā dzīvē nepazudīs!