.

BK MADONA/BJSS noslēdz 1.posmu LBL2

iesūtīts: 2017.12.11 09:02
Pēc veiksmīgām 2 uzvarām 20.un 22.novembrī pār KP BA/DSN BK MADONA/BJSS turpināja cīņu par iekļūšanu 4 labāko komandu skaitā apakšgrupā.

22.novembrī,  Rīgā pēc katastrofāla spēles sākuma ,tikām pie ceturtās uzvaras Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas C grupā . "Madona/BJSS" pēc divu dienu pārtraukuma vēlreiz pārspēja "KP BA/DSN" ar rezultātu 70:41.

Ceturtajā ceturtdaļā rezultāta starpība svārstījās ap 30 punktiem par labu BK MADONA/BJSS (Mikus Sokolovs 13 (9 rp, 7 ab), Jānis Mednis 11 (10 ab), Artūrs Škute 10, Emīls Pētersons 9 (6 ab), Niks Nīgalis 7 (8 ab), Jurģis Juška 6, Normunds Skripka 6, Kristaps Bitels 3, Rūdolfs Brants 3, Edijs Skuja 2).

30.novembrī izbraukumā ļoti sāpīgs zaudējums SC Mēmele/Bauskas BJSS 85:90 (Artūrs Škute 27 punkti un 9 atl.bumbas, Niks Nīgalis 21, Jānis Mednis 14, Mikus Sokolovs 9 punkti un 14 rez.piespēles).

4.decembrī Madonā uzņēmām grupas līderus, pagājušās sezonas bronzas medaļu ieguvējus BK Ķekava/Optibet ar Eiropas čempionu Lauri Mizi priekšgalā. Spēles pirmā puse bija līdzīga, bet otrajā puslaikā viesi parādīja īstu meistarību un mums zaudējums 55:91 (Jānis Mednis un Niks Nīgalis katram 14 punkti, Artūrs Škute un Emīls pētersons katram 7, Mikus Sokolovs 5 punkti un 5 rez.piespēles).

8.decembrī Rīgā arī zaudējums BA Turība 56:93. Spēles pirmajā daļā BA Turība izdevās viss,kurā arī izrāvās vadībā un noturēja pārējā spēles laikā (Artūrs Škute 13, Niks Nīgalis 8, Jurģis Juška 6 rez.piespēles).

LBL2 20 komandu konkurencē BK MADONA/BJSS 1.posmu beidza ar 4 uzvarām un 8 zaudējumiem.

Reālais spēku sadalījums iezīmējās pirmā posma gaitā. Visticamāk, uz augstām vietām pretendēs gan pērnās sezonas finālisti BK “Jelgava” un “Valmiera Glass/VIA”, gan studentu komandas RSU un “BA Turība”. Savi mērķi ir flagmaņu fārmklubiem “Ventspils Augstskola” un “VEF skola”.

20 komandas  jau izspēlēja pirmā posma turnīru trijās grupās. Pa četrām labākajām komandām, ņemot līdz savstarpējo spēļu rezultātus, iekļuva pirmajā finālgrupā (1.-12.vieta, pārējās-arī BK MADONA/BJSS pēc Jaungada cīnīsies par 13.-20.vietu). Marta vidū sāksies izslēgšanas turnīrs, kurā piedalīsies 16 komandas-cerams arī mēs- BK MADONA/BJSS.

Visi basketbola draugi tiek aicināti turpināt atbalstīt komandu,jo pavisam drīz decembra vidū BK MADONA/BJSS sāks cīņas pret Rīga/Rīdzene, BS Ogre, Valka SI/Smiltene un vēl 4 komandām.

Liels paldies mūsu atbalstītājiem Madonas novada pašvaldībai, Madonas BJSS, BN “Kurši”’, krodziņam “Šlāgeris”, SIA “VEMOLS” un citiem!