Madonietis Rainers Žuks startēs vērienīgajās motokrosa sacensībās “Arēnā Rīga”

iesūtīts: 2017.10.20 11:25
21. oktobrī, Latvijas lielākajā multifunkcionālajā hallē “Arēna Rīga” norisināsies vēl iekštelpu motokrosa sacensības, kurās dalību ņems arī Rainers Žuks no Madonas. Motokross ārēnā jeb “arenakross" ir sacensības, kurās motosportisti sacenšas īpašā, iekštelpās izbūvētā trasē.

Organizatori paredz, ka 21. oktobrī “Arēna Rīga” būs pārpildīta ar motosporta faniem no visas Latvijas un tuvākajām Eiropas valstīm, kas vēlēsies atbalstīt sev labi zināmos sportistus Latvijā vēl salīdzinoši jaunā motosporta disciplīnā. Sacensībās ar nosaukumu "Optibet Champions Race" tiks noskaidroti uzvarētāji trīs solo motociklu klasēs, uz starta stājoties sportistiem no Baltijas valstīm, vadošie sportisti no Lielbritānijas, Zviedrijas, Nīderlandes un Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas.

Prestižākajā jeb "Čempionu" klasē uz starta gaidāmi 20 īpaši uzaicināti sportisti no Latvijas un ārvalstīm, tostarp – Lauris Freibergs, Adam Chatfield, Dāvis Līvs, Niclas Hallafors, Karel Kutsar, Andero Lusbo un citi. Pasākuma organizatori sola, ka teju ikviens no īpaši uzaicinātajiem sportistiem būs ar savulaik izcīnītu čempiona titulu, kas padarīs sacensības īpaši aizraujošas. Pasākuma rīkotāji "Nacionālās Motosporta asociācijas" (NMA) informē, gaidāmi arī vairāki pārsteigumi un, iespējams, dalībnieku vidū būs iespēja redzēt leģendārus sportistus, kuri kādu brīdi klasiskā motokrosa sacensībās nav bijuši.


Rainers Žuks: “Esmu iepriekš ņēmis dalību Somerpalu iekštelpu trasē, Igaunijā. Domāju, ka Latvijai noteikti vajadzētu iekštelpu arēnu, jo sportistiem ziemā būtu kur trenēties, kā arī varētu rīkot superkrosa sacensības un nebūtu tik liela pauze ziemā. Mans mērķis 21.oktobra sacensībām - nobraukt savu spēju robežās. Zinu, ka skatītājos būs visa ģimene, radi un draugi, būs ļoti daudz atbalstītāju.”

Ņemot vērā “arenakross” īpašo veidu - sacensības aizritēs kompaktā trasē, kas nodrošinās spraigas un saspringtas cīņas braucēju starpā - sacensību norisei īsā laikā arēnā bija jāsaved aptuveni 3000 m3 grunts seguma un jāspēj izveidot kvalitatīva un interesanta trase, kuras izveide uzticēta visā Eiropā zināmam trašu speciālistam.

Jau zināms, ka junioru sacensībās piedalīsies vairāki sportisti no astoņiem līdz 12 gadiem, starp kuriem, ļoti iespējams, būs iespēja redzēt kādu no nākotnes motokrosa čempioniem, bet "Nacionālajā" klasē sacentīsies sportisti no Latvijas, kuri klasiskajā motokrosā startē ar MX1 un MX2 klašu motocikliem.

Pasākuma laikā paredzēta arī plaša izklaides programma un aktivitātes līdzjutējiem – “Optibet Champions Race” atklāšanā uzstāsies Latvijā labi zināmu mūziķu apvienība “3LIVE PROJECT”. Kā pauž NMA vadītājs Kaspars Cveiģelis: “Mērķis ir sarīkot augsta līmeņa starptautisku pasākumu, kas nākotnē varētu kļūt par tradīciju, un sava veida iksezonas Baltijas motokrosa sezonas noslēguma šovu sportistiem un faniem.”

Biļetes uz pasākumu jau ir pieejamas tirdzniecībā "Biļešu servisa" kasēs.‌Informāciju ievietoja: Ilze Riekstiņa

Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »