“24.TopBumba-2017” 4.posms

iesūtīts: 2017.09.04 08:14

     Madonā, Priežu kalna laukumos 1.septembrī notika 3x3 basketbola turnīra “TopBumba-2017” pēdējā- 4.posma sacensības. 5 vecuma grupās sacentās 19 komandas, 64 spēlētāji, aizvadītas vairāk kā 50 spēles.

     Jaunākajās vecuma grupās U-10 un U-13 spēles tiesāja tiesneši, vecākajās grupās -paši dalībnieki.

     1.posma turnīrs kļuva īpašs ar to, ka jaunāko un vecāko dalībnieku šķīra 60 (!) gadi, 2.posmā vecuma starpība bija 51 gads, tomēr 3. un 4.posmā šis skaitlis jau saruka līdz 36 gadi.

     “24.TopBumba-2017” atbalsta Madonas novada pašvaldība, Madonas BJSS, BN “Kurši”, SIA “VEMOLS”.

     Sacensības tiek reģistrētas Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola sacensību platformā "3x3planet.com", nodrošinot iespēju spēlētājiem krāt pasaules ranga punktus sev individuāli un Latvijai valstu reitingā.

“24.TopBumba -2017” 4.posma laureāti:

U10 grupa (2007. g. dz. un jaunāki)

1.     “Madonas Lauvas” ( R.Dimitrovs, J.Liepiņš, R.Lācis, K.Šmats);

2.    “Četri vienā” (S.D.Lietavietis, R.Udrass, H.Dumpis, K.Solovjovs);

3.    “Madona 08./09.” (V.R.Strumpe, M.Haase, A.Mikāls).

U13 grupa (2004.-2006. g. dz.)

1.    “Jordan team” (P.Supe, M.Peilāns, A.Priede,K.Greidiņš);

2.    “Ražoti Latvijā” (R.Milkevičs, H.Ducens, R.Bogdanovs, R.Čaviņš);

3.    “Barkavas latvāņi” (M.Naglis, L.Tomiņš, M.Erastovs).

U16 grupa (2001-2003. g. dz. )

1.    “Beķerīši” (E.Skuja, A.Šilinskis, R.Ostrovskis, D.Točs);

2.    “Kavalieri” (M.Sniķis, M.Lācis, M.Zeltkalns).

V (2000.g.dz.un vecāki jaunieši)

1.    ”Laikam -no sākuma jāierauj” (J.Juška, A.Škute, E.Malta, L.Lazdiņš).

2.    “Unisports” (K.Bitels, M.Sokolovs, R.Eglītis, T.Kohanovs);

3.    “Mazā bumba” (K.Praškevics, P.Putniņš, A.Bahvalovs, R.Kecko).

 

 

SEN 35+ grupa (1982.g.dz.un vecāki vīri)

1.    “707.lv” ( R.Sausiņš, O.Sausiņš, L.Priednieks, J.Praškevics);

2.    “Vemols” (A.Greidiņš, E.Strumpe, A.Grunte, A.Beķeris);

3.    “Smiltis birst” (J.Liepiņš, E.Dzilna, G.Ļebedevs).

Kopvērtējuma, ņemti vērā 3 labākie posmi- kausus un medaļas savās grupās saņēma:

U10 grupa (2007. g. dz. un jaunāki)

1. “Madonas Lauvas” ( R.Dimitrovs, J.Liepiņš, R.Lācis, K.Šmats);

2.“Četri vienā” (S.D.Lietavietis, R.Udrass, H.Dumpis, K.Solovjovs);

3.“Madona 08./09.” (V.R.Strumpe, M.Haase, A.Mikāls).

U13 grupa (2004.-2006. g. dz.)

1.“Jordan team” (P.Supe, M.Peilāns, A.Priede,K.Greidiņš);

2.“Ražoti Latvijā” (R.Milkevičs, H.Ducens, R.Bogdanovs, R.Čaviņš);

3.“Barkavas latvāņi” (M.Naglis, L.Tomiņš, M.Erastovs).

U16 grupa (2001-2003. g. dz. )

1“Beķerīši” (E.Skuja, A.Šilinskis, R.Ostrovskis, D.Točs);

2.“Kavalieri” (M.Sniķis, M.Lācis, M.Zeltkalns).

3.”’Ērgļi” ( N.Valainis, J.Kalniņš, R.Vasels, A.K.Kārkliņš).

V (2000.g.dz.un vecāki jaunieši)

1.”OJC grupa” ( O.Krūmiņš, A.Akmentiņš, R.Zemītis, V.Krieviņš);

 2. Laikam -no sākuma jāierauj” (J.Juška, A.Škute, E.Malta, L.Lazdiņš).

3.“Dzelzis” (E.Pētersons, N.Dzelzkalējs, L.Bitels, K.Bitels).

 

SEN 35+ grupa (1982.g.dz.un vecāki vīri)

1.“707.lv” ( R.Sausiņš, O.Sausiņš, L.Priednieks, J.Praškevics);

2.“Vemols” (A.Greidiņš, E.Strumpe, A.Grunte, A.Beķeris);

3.“Smiltis birst” (J.Liepiņš, E.Dzilna, G.Ļebedevs).

 Agnis Beķeis
 
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »