Madonas novada atklātais čempionāts pludiņ makšķerēšanā

iesūtīts: 2017.06.29 16:26
Tūlīt pēc Jāņu svinībām 25. jūnija rītā visi makšķerēšanas entuziasti tika aicināti uz Odzienas ezeru. Šajā pēc Jāņu svētdienā Mētrienā norisinājās Madonas novada atklātais pludiņ makšķerēšanas čempionāts. Kopā uz sacensībām reģistrējās 25 dalībnieki no Madonas un Jēkabpils novadiem.

Pēc azartiskas copes 4 stundu garumā medaļas izcīnīja sekojošas komandas. 3 vietā – Mētriena – 1 (kopējais zivju svars – 5, 890 kg), Otrajā vietā  - Jēkabpils (zivju svars – 9,125 kg), godpilno  pirmo vietu  ieguva Kalsnavas komanda ar kopējo zivju svaru – 10,465 kg.

Medaļas saņēma makšķernieki arī individuālā vērtējumā. Liels prieks šoreiz bija par to, ka jaunatne aktīvi iesaistās šajā sporta veidā un jauniešu grupā šoreiz tika novērota spraiga cīņa. Pēc lomu svēršanas medaļas izcīnīja 3. vietā  Dāvis Strods – kopējais zivju svars – 0.445 kg,  Otro vietu ieņēma Edvīns Ļitvins – 1.275 kg zivju, un uzvarētāja titulu jauniešu grupā ieguva Roberts Pusts – 1.690 kg zivju.

Šoreiz sacensībās piedalījās divas dāmas, kuras arī medaļas sadalīja savā starpā otrā vietā  Kristīne Mutore – 0.150 kg zivju, un pirmo vietu izcīnīja – Ilze Barūkle ar kopējo zivju svaru 1,020 kg.

Vissīvākā konkurence, kā allaž valdīja vīru grupā. Nepārspēti palika Kalsnavas komandas dalībnieki. 3. Vietu izcīnīja Jurijs Ņikandrovs no Jēkabpils komandas ar kopējo zivju svaru 4,045 kg.  Otrā vietā – Viktors Ūdris -  4,180 kg. Uzvarētāja tituls šoreiz Andrim Turkinam – 4,495 kg zivju.

Lomu kopējais  svars daudzām komandām bija liels. Tika piešķirts īpašs diploms par lielāko zivi  to izcīnīja – Pēteris Vorobjovs no Jēkabpils.

Milzīgu paldies sakām saviem patstāvīgajiem atbalstītājiem, lai makšķernieki iegūtu ne tikai kausus, bet arī balvas. Paldies sakām Intaram Tumanovam, Andrejam Stoļerovam, Mārim Dzenovskim un Rolandam Kaļeiņikovam. Paldies Dainim Tropam par sarūpēto aukstās zupas katlu makšķernieku pusdienām.

Paldies Madonas novada pašvaldībai un Mārim Gailumam kā arī Mētrienas pagasta pārvaldei.

Ne asakas un tiekamies nākamajos mačos mūzu pusē!

 
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »