.

Krišjānim Beļauniekam sudrabs pieccīņā starptautiskās vieglatlētikas sacensībās Minskā

iesūtīts: 2017.02.27 08:26
25.februārī Minskā notika starptautiskas vieglatlētikas sacensības telpās U20 vecuma grupas junioriem. Šogad tajās piedalījās astoņu valstu sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Turcijas, Francijas un Azerbaidžānas. Sportisti sacentās 25 disciplīnās, no katras valsts pa vienam sportistam uz disciplīnu. Latvijas komandas kontā viena uzvara, trīs otrās vietas un divas trešās vietas.

Latvijas izlasē startēja arī divi Madonas sporta skolas audzēkņi - Krišjānis Beļaunieks un Reno Artūrs Apinis. Krišjānis pieccīņā izcīnīja 2.vietu ar jaunu personisko rekordu kopsummā sakrājot 3927 punktus. Rezultāti pa disciplīnām – 60m barjerskrējienā – 8,06sek., tāllēkšanā – 6,90m, 6kg lodes grūšanā – 13,32m – augstlēkšanā – 1,95m, 1000m – 2.53,97. Krišjānis arī saņēma balvu, no sacensību organizatoriem, kā labākais Latvijas sportists. Reno savukārt izcīnīja divas 5.vietas – 60m barjerskrējienā 8,38sek. un tāllēkšanā 6,95m. Komandu cīņā uzvarēja Baltkrievija, otrā – Francija un trešā – Lietuva. Latvijas komanda ierindojās 6.vietā.

Anita Krauklīte, Madonas BJSS vieglatlētikas trenere

Foto no Baltkrievijas Vieglatlētikas federācijas mājaslapas: pieccīņnieku goda pjedestāls - no kreisās 2.vieta Krišjānis Beļaunieks LAT, 1.vieta Matas Adamonis LTU, 3.vieta Axel Clement FRA.