Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās divas zelta medaļas un viena bronzas medaļa

iesūtīts: 2017.02.20 11:53
18.- 19. februārī, Kuldīgas vieglatlētikas manēžā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās.

Augstlēkšanā vīriešiem ar teicamu rezultātu 2,20 metri, Latvijas čempionāta zelta medaļu izcīnīja Jānis Vanags, kvalifikācijas normatīvs startam Eiropas ziemas čempionātā vieglatlētikā ir 2,25 metri, bet dalību bez normatīva noteiks Eiropas Vieglatlētikas Asociācijas tehniskie deligāti balstoties uz: a) vēlāmo dalībnieku skaitu katrā disciplīnā, b) sezonas reitingu apkopojot 2016. un 2017.gadus. Ļoti ceram, ka Jāni redzēsim Eiropas ziemas čempionātā vieglatlētikā, kurš norisināsies no 03. -05.03. 2017 – Serbijas pilsētā Belgradā. 1500 metru skrējienā Latvijas čempionāta zelta medaļu izcīnīja Jānis Razgalis – 3,55,26 sek., bet 3000 metru skrējienā Jānis Razgalis izcīnīja bronzas medaļu ar rezultātu 8,40,49 sek. Edgars Eriņš startējot lodes grūšanā ieguva – 7.vietu ar rezultātu 14,36 metri, bet Salvis Krusietis 400 metru skrējienā ar rezultātu 52,74 ieguva 10.vietu.