.

Latvijas Sporta veterānu savienības finālsacensībās, Madonas novada komanda izcīna 2.vietu

iesūtīts: 2017.02.13 17:41
12.februārī, Priekuļos norisinājās Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības 54.sporta spēļu finālsacensības distanču slēpošanā. 21.komandas konkurencē Madonas novada sporta veterāni kopvērtējumā ar 114.punktiem izcīnīja 2.vietu. Par čempioniem ar izcīnītajiem 120.punktiem kļuva Gulbenes novada sporta veterānu komanda, bet trešajā vietā ar 113.punktiem, Cēsu novada komanda.

Par sporta spēļu čempioniem Madonas novada komandas sastāvā kļuva – Zinaīda Rācenāja, Inese Zvirgzdiņa, Māra Putniņa, Aira Bērziņa, Jānis Purniņš, Leons Šeškens, otrās vietas izcīnīja Aldis Šuriņš, Dzidra Širve un Annija Pušņakova, trešā vieta Dacei Saulītei. Izšķirošā loma komandu vietu sadalījumā bija stafetei, kurā dramatiskā cīņā mūsu pārstāvji(Māris Tiltiņš, Annija Pušņakova, Inese Zvirgzdiņa un Jānis Purniņš) tomēr par pāris sekundēm piekāpās, trešo vietu ieguvušajiem, cēsiniekiem un vēl, par pāris sekundēm, Siguldas komandai(2.vieta),bet ar to pietika, lai kopvērtējumā par vienu punktu apsteigtu Cēsu komandu un pēc ilgiem gadiem kāpt uz goda pjedestāla komandu vērtējumā distanču slēpošanā veterāniem.

Paldies arī pārējiem sporta veterāniem par startiem slēpošanas finālsacensībās.