Ar sacensībām “Madona 2017” startējusi šīgada minirallija sezona

iesūtīts: 2017.01.31 15:28
Sestdien, 28.janvārī, ar sacensībām “Madona 2017” tika atklāta šīgada kausa izcīņa minirallijā standarta automobiļu grupā. Uz starta Madonas Saieta laukumā stājās 42 divas ekipāžas. Četri ātrumposmi norisinājās Madonas apkārtnes daudzviet joprojām ledus klātajos ceļos, bet sacensību noslēdzošais ātrumposms bija izveidots Raibenes trasē.

Ātrākais 1600 klasē bija madonietis Juris Titovs/Niklāvs Bajārs (“VW Golf I”), otrajā vietā šajā ieskaitē finišēja Armands Cīrulnieks/Ivars Cīrulnieks (“Opel Corsa”), savukārt trešie  –  Mārtiņš Vītols/Toms Sproģis (“LADA 1119”).

Pirmajā pozīcijā 2000  ieskaitē finišu sasniedza Klāvs Danne/Kārlis Roziņš (“Opel Astra”). Uz pjedestāla otrā pakāpiena viesi no Igaunijas – Kristijans Hansons/Olevs Kadai (“VW Golf GTi”), kamēr trešajā vietā ierindojās Mārtiņš Kreicburgs/Armands Bite (“VW Golf III”).

2WD klasē uzvarētāju laurus plūca Gvido Rozenblūms/Indulis Kalniņš (“BMW 320”), pārspējot Gintu Lapsu/Kasparu Lindi (“BMW 325ti”) un Kalvi Tētu/Robertu Mālkalnu (“VAZ 2105”), kuriem otrā un trešā vieta.

Klasē 4WD par uzvarētājiem kļuva Lauris Ozerovs/Gatis Jansons (“Subaru Impreza”), viņiem pirmā vieta arī absolūtajā ieskaitē. Otrie 4WD klasē Madonas minirallijā Niks Kanders/Didzis Kanders (“Audi 80 Quattro”), bet trešie – Mikus Neško/Kaspars Sināts (“Subaru Impreza”).

Lauris Unāms/Sanda Unāme ierindojās pirmajā vietā klasē 4WD+, aiz sevis atstājot Didzi Vāveru/Armandu Griboniku un Jāni Lambertu/Denisu Sergijenko. Visas trīs ekipāžas startēja ar “Subaru Impreza”.

Junioru vērtējumā Madonā startēja tikai Madars Dīriņš/Guntis Dīriņš (“Renault Clio”), savukārt komandu vērtējumā – “Rude Racing”.

Miniralliju “Madona 2017” rīkoja biedrība “LatvianBaja” sadarbībā ar Madonas novada domi, kā arī ar Latvijas Automobiļu federāciju (LAF). Sacensības atbalstīja “Marathon”, “Canon serviss” un Madonas novads. Informatīvais atbalsts –  www.4rati.lv.