MADONAS NOVADA ATKLĀTAIS BASKETBOLA TURNĪRS VĪRIEŠIEM un JAUNIEŠIEM BN “KURŠI” KAUSS-2016

iesūtīts: 2016.12.23 11:52
22.decembrī Madonas pilsētas sporta centrā notika 4.kārtas spēles basketbola sacensībām “Kuršu kauss-2016”.

Ceturtdaļfinālā tikās Barkava un BK “LUBĀNA” komandas. Spēle ritēja “punkts punktā”, ko vēstīja rezultāts pēc trešās ceturdālas 42:40. Pēdējo spēles daļu veiksmīgāk aizvadīja Barkava, kas ceturtdaļu uzvarēja ar 19:14 un visu spēli 61:54. Barkaviešu labā 28 punktus guva Edmunds Malta, 14 punkti Maira Gailuma kontā, bet zaudētāju rindās ar 22 punktiem labākais bija Ģirts Žeiers.
     Otrā ceturtdaļfinālspēle arī bija ļoti spraiga. Komanda “SENIORS” lielāko mača gaitu bija vadībā pret jauniešu “F.TAXI” vienību. Tikai pēdējā ceturtdaļā “F.TAXI” panāca izšķirošo izrāvienu un iekļuva pusfinālā uzvarot ar 56:48. “SENIORS” rindās 13 punktus guva Nauris Meiers, 12 punkti Marģera Smudža kontā un 8 punkti Jānim Mikālam, bet uzvarētājiem ar 16 punktiem labākais bija Artūrs Jurkāns, 15 punkti Raitim Čakstiņam.
     Piektās kārtas spēles jeb pusfināli -piektdien 23.decembrī 19.00. B grupas uzvarētāji komanda “BS MADONA/Veselības grupa” pusfinālā tiksies ar “BARKAVA”, 20.30 A grupas uzvarētāji komanda “VEMOLS” spēle ar “F.TAXI”.
     29.decembrī 19.30-22.00 notiks spēles par 5.-7.vietu. 19.30 “MBJSS U-19”- BK”LUBĀNA”, 20.45 “SENIORS” – BK”LUBĀNA”. 22.00 5.-7.vietas ieguvēju komandu apbalvošana.