“ORANGE TEAM” FIBA 3X3 basketbols

iesūtīts: 2016.06.21 09:09
Svētdien, 19.jūnijā Ādažos, uz āra basketbola laukumiem pie sporta centra notika “Orange Team” kausa izcīņas pēdējās vasaras 4. posma sacensības FIBA 3X3 basketbolā U13 vecuma grupā (2003.dzimšanas gads un jaunāki).

Piedalījās 14 komandas, kas pārstāvēja Madonu, Ogri, Ikšķili, Mārupi, Rūjienu, Ādažus, kā arī Rīgu.

14 komandas tika sadalītas 4 apakšgrupās. Madonas BJSS pārstāvēja divas komandas. Madona1 komanda- M.Lācis,M.Sniķis,E.Priževoits,J.Matušonoks- iekļuva 1/8finālā,bet cieta zaudējumu un tālāk cīņu neturpināja. Madona 1 šajā posmā ieņēma 13.vietu. Komanda Madona – E.Skuja, A.Šilinskis, D.Točs, R.Ostrovskis izcīnīja uzvaru 1/8finālā, bet 1/4finālā “trakā” mačā pagarinājumā zaudējums Ogres komandai. Komanda Madona šajā posmā ieguva 8.vietu.

Finālā šajā posmā iekļuva vietējā Ādažu “Jurīš puikas” un Juglas komandas. Kopā četros posmos piedalījās 26 komandas. Kopvērtējumā komanda Madona1 ierindojās 10.vietā, bet komanda Madona ieņēma augsto 5.vietu. Uzvarētāji un dalībnieki saņēma balvas no atbalstītājiem- Sportland, Latvijas Basketbola savienība, kā arī VEF LJBL, Lazdonas piensaimnieks, Kārums, Latbana group, Smiltenes piens, BK Barons/LDZ, z/s Jāņkalni,Wok to Walk, Bosix, Sporta Bode.

Paldies Madonas BJSS un jauniešu vecākiem par sapratni un atbalstu basketbolistiem-jo arī vasaras brīvajos mēnešos pirms treniņnometnes nepieciešama spēļu prakse.

Tiekamies 16.un 17.jūlijā Rīgā, Brīvības pieminekļa laukumā 5.Latvijas čempionātā 3X3 basketbolā un “23.Top Bumba-2016” 2.posma sacensībās Cesvainē 30.jūlijā 11.00 pilsētas svētku ietvaros!