.

Starptautiskajā basketbola turnīrā “Madonai-90”

iesūtīts: 2016.05.12 14:32
7.un 8.maijā Madonas pilsētas sporta centrā notika starptautisks basketbola turnīrs basketbolā jauniešu komandām U-12 un U-13 vecuma grupā “Madonai-90”. Turnīrā piedalījās 10 komandas, divās dienās tika aizvadītas 23 spēles.

U-12 (2004.g.dz.)vecuma grupā startēja 4 komandas, kuras savstarpēji aizvadīja 6 apakšgrupas spēles un 2 spēles cīņā par medaļām. 1.vietu turnīrā izcīnīja Mārupes SC komanda, kura finālā pārspēja Madonas BJSS/Ērgļi (treneris Ivars Teteris) komandu. 3.vietu izcīnīja Tartu Palliklubi komanda, kura bronzas spēlē pārspēja Arvja Gruntes trenēto Madonas BJSS komandu.

Pārsteidzoši labi turnīru aizvadīja Madonas BJSS U-13 (2003.g.dz.)komanda.Komanda spēja izcīnīt visas 5 uzvaras turnīrā- 65:41 pret Cēsīm(E.Skuja 17, R.Ostrovskis 12, A.Šilinskis 11, M.Zeltkalns 9 p.), 49:32 pret Iecava/Vecumnieki (E.Skuja 11, D.Točs 10, R.Ostrovskis 9, E.Priževoits 8 p.), 74:39 pret BJBS Rīga/Austrumi (D.Točs 23, E.Skuja 19, M.Zeltkalns 11, R.Ostrovskis 9 p.), 52:25 pret Balviem (M.Sniķis 21, A.Šilinskis 16, R.Ostrovskis 13, M.Lācis 6 p.), 54:45 pret Mārupes SC (E.Skuja 20, R.Ostrovskis 18, E.Priževoits 4,M.Sniķis 4 p.).

U-13 grupā 1.vieta Madonas BJSS, 2.v. Mārupes SC, 3.vieta Iecava/Vecumnieki, 4.vieta Cēsis, 5.vieta BJBS Rīga/Austrumi, 6.vieta Balvi.

Godalgoto vietu ieguvēj komandas saņēma kausus un medaļas, pārējās komandas tika pie piemiņas kausiņa.

Ar U-13 vecuma grupas komandu turpinām gatavoties starptautiskam turnīram Rīgā no 27.-29.maijam, kurā piedalīsies tādas jaunatnes sistēmas komandas kā CSKA no Maskavas, Žalgiris no Kauņas u.c.

Ar citām komandām un spēlētājiem tiekamies 5.jūnijā 12.00 Madonā, Priežu kalna laukumoes, kad Madonas pilsētas svētku ietvaros jau 23.reizi aizvadīsim 3x3 basketbola turnīra “Top Bumba-2016” 1.posma sacensības!