.

FINLAND – ESTONIA – LATVIA - RUSSIA

iesūtīts: 2015.11.24 08:34
YOUTH BASKETBALL LEAGUE

No 20.-22.novembrim Igaunijas pilsētā Haapsalu Madonas BJSS U-18 basketbola komanda startēja šīs sezonas pirmā posma sacensībās starptautiskajā basketbola turnīrā.

Posmā iegūta laba pieredze, kas –jācer, palīdzēs tikt pie kādas liekas uzvaras Latvijas jaunatnes līgā. Kā piemēram to nesen izdarīja U-17 komanda, kas izcīnīja uzvaru pār ceturto spēcīgāko pērnās sezonas komandu BS Rīga/Rīdzene.

Trijās dienās aizvadītas 4 spraigas spēles. Pirmajā dienā izdevās tikt pie vienīgās uzvaras šajā posmā pār Jelgavas U-18 komandu 67:58 (E.Lazdups 23, R.Brants 9, N.Skripka 8 punkti). Cīņa bija ļoti asa, prieks par uzvaru,bet tās cena bija dārga-izrādījās melnā spēle uzreiz 3 spēlētājiem, kas iedzīvojās traumās.

Otrā dienā cīņa pret SALVA/ROCK (Tartu). Spēles sākums izdevās, pēc desmit minūtēm plus 6, tad sekoja kritums, spēles beigas atkal labas, bet kopā zaudējums 67:86 (E.Lazdups 28, E.Pētersons 12, R.Brants 8 punkti). Otrajā spēlē cīņa pret Sankt Pēterbugas ADMIRALTEISKAYA. Atkal nesekmīga otrā ceturtdaļa liedza cīnīties par uzvaru, zaudējums 45:61 (E.Lazdups 13, N.Skripka 12, R.Brants 8 punkti).

Trešajā dienā agrā rīta stundā spēle pret PK Virumaa (Igaunija). Nedaudz piekliboja noskaņošanās uz pēdējo spēli, jo tieši pirmajā ceturtdaļā igauņi parādot ļoti augstu precizitāti izvirzījās vadībā, ko sadeldēt nespējām 62:74 (M.Kalniņš 19, E.Lazdups 13, K.Rosmanis 9 punkti).

Šoreiz rezultāts nav īpaši svarīgs- jo iegūta laba pieredze otrajam posmam, saprastas pašu īstās vājās vietas pie kurām strādāsim.

Jācer, ka komandas spēlētāji uztvers domu, attieksmi un mēģinās „lauzt“ sevi-lai sakārtotu savu laiku tā, ka tas tiek lietderīgi atlicināts gan mācībām, gan atpūtai, gan treniņiem rītos un vakaros-lai darbs nestu rezultātus visās dzīves jomās!

Liels paldies Madonas BJSS par doto iespēju startēt šajā līgā ar šo komandu.