“2015.gada Madonas novada čempionāts basketbolā”

iesūtīts: 2015.09.14 21:44
No 11.septembra līdz 13.septembrim Madonas pilsētas sporta centrā 6 komandas cīnījās par 2015.gada Madonas novada spēcīgākās komandas titulu basketbolā.

Trīs dienās tika aizvadītas 21 spēles. 11.septembra pievakarē aizvadītas 6 spēles, katrai komandai 2 mači. 12.septembrī notika 9 spēles, katrai komandai pa 3 spēlēm. Šajā dienā starp spēlēm tika paredzēts pārtraukums no 13.00-15.00, kad Eiropas čempionāta spēli televīzijas tiešraidē no Lilles (Francija) aizvadīja Latvijas un Slovēnijas valstsvienības. Visi basketbola draugi varēja vērot kā pēc 14 gadu pārtraukuma Latvijas basketbola izlase iekļuva Eiropas čempionāta spēcīgāko komandu astotniekā jeb turpinās cīņu ceturtdaļfinālā pret pašreizējo Eiropas čempioni Franciju. Un pozitīvi, ka 1/8 finālu uzvarētāji ar vienu kāju jau ir Rio kvalifikācijas turnīrā, kur spēlēs Eiropas čempionāta 3.-7. vietas ieguvēji. Ņemot vērā, ka viena no piecām minētajām komandām, visticamāk, rīkos kādu no atlases turnīriem, ceļš uz kvalifikāciju var tikt atvērts arī astotās vietas īpašniekiem.

13.septembrī notika 6 spēles- 3 izslēgšanas spēles un 3 spēles par 1.-3.vietu.

Izslēgšanas spēlēs komanda “Šlāgeris” ar 120:56 pārspēja “Ten free gaumes”, komanda “Tīģeris” ar 60:57 uzvarēja “Pāri 30”, Barkava ar 88:35 pieveica komandu “Devītie”. Cīņā par 1.-3.vietu komanda Barkava uzvarēja “Tīģeris” 84:43, “Šlāgeris” ar 104:47 apspēlēja “Tīģeris” un ar 72:47 uzvarēja Barkavas komandu.

2015.gada novada čempiona titulu izcīnīja komanda “ŠLĀGERIS” (A.Lazdups, A.Akmentiņš, R.Zemītis, O.Krūmiņš, J.Šķēle, E.Bērziņš, T.Kohanovs, K.Bitels, E.Lazdups, J.Mednis, A.Pelšs), 2.vieta komandai BARKAVA (J.Juška, G.Ikaunieks, M.Trops, I.Trops, A.Gailums, A.Šrubs, R.Širins, K.Politers, A.Škute), 3.vietā “TĪĢERIS” (A.Baltiņš, J.Daugello, T.Holsts, D.Sakne, M.Kalniņš, K.Rosmanis, G.Vizāns, R.Čakstiņš, D.Virkstenis, E.Krēsliņš), 4.vieta komandai “Devītie”, 5.vieta “Pāri 30”, 6.vieta “Ten Free gaumes”.

Paldies, Madonas novada pašvaldībai, Madonas BJSS, Madonas pilsētas sporta centram, dalībniekiem, tiesnešiem, līdzjutējiem un uz tikšanos basketbola laukumos!