Madonas novada 2015.gada atklātā čempionāta basketbolā

~Ar sporta sacensību palīdzību aktivizēt iedzīvotājus.

~Popularizēt basketbolu iedzīvotāju vidū.

~Noskaidrot stiprākās komandas.

Vieta un laiks.

~Čempionāts norisināsies 2015. gada 11.,12.,13.septembrī, piektdien no 18.00, sestdien, svētdien 9.00 Madonas pilsētas sporta centrā „A” laukumā.

Vadība.

~Sacensības organizē Madonas novada pašvaldība, Madonas BJSS.

~Turnīra galvenais sekretārs Arvis Grunte, galvenais tiesnesis Agnis Beķeris.

Dalībnieki.

~Čempionātā piedalās iedzīvotāji, kas pārzina basketbola spēles elementus un sacensību noteikumus.

Sacensību norises noteikumi.

~Komandas savā starpā izspēlē viena apļa turnīru.

~Pēc tam tiek izspēlēts PLAY-OFF līdz vienai uzvarai, kur pirmajā kārtā tiekas 1.v.-6.v., 2.v.-5.v., u.t.t.

~Komandai par neierašanos uz spēli tiek piešķirts zaudējums 0:20.

~Sacensību norises sistēma var tikt mainīta atkarībā no pieteikušos komandu skaita.

~Priekšsacīkstēs spēles laiks 4x8 minūtes, sākoties izslēgšanas spēlēm 4x10 minūtes.

~Spēles notiks pēc FIBA noteikumiem.

Strīdus jautājumu izskatīšana.

~Strīdus jautājumus izlemj turnīra vecākā tiesneša un notikušās spēles tiesneša klātbūtnē.

~Komandas pārstāvis drīkst iesniegt protestu līdz 24 stundām pēc notikušās spēles, ko izskata galvenā tiesneša un spēļu tiesnešu klātbūtnē.

~Izskata tikai rakstiskos protestus /iemaksājot EUR 30,- (trīsdesmit eiro), protesta apstiprināšanas gadījumā nauda tiks atgriezta atpakaļ/.

Sodi.

1.Komandas dalībniekam, kurš saņem noraidījumu līdz spēles beigām, ir jānomaksā soda nauda EUR 10,- (desmit eiro) un jāizlaiž nākamā komandas spēle. Soda naudas nesamaksāšanas gadījumā šis spēlētājs vai komanda nedrīkst piedalīties sacensībās. Neievērojot šo punktu, komandai tiks piešķirts zaudējums.

2.Komandas atbild par savu spēlētāju uzvedību 30 (trīsdesmit) minūtes līdz spēlei, spēles laikā un 30 (trīsdesmit) minūtes pēc spēles. Sankcijas par komandas un spēlētāja disciplinārajiem pārkāpumiem pieņem turnīra galvenais tiesnesis un notikušās spēles tiesnešu komisija.

Apbalvošana

~Apbalvo pirmo trīs vietu ieguvēju komandas ar kausiem, dalībniekus ar medaļām.

Finanses.

~Par sacensību veiksmīgu norisi katrai komandai tiek noteikta dalības maksa EUR 40,- (čerdesmit eiro), jauniešu komandām līdz 18.g.v. – EUR 20,- (divdesmit eiro). Summa jāiemaksā “BK Madona” kontā reģ.nr. 40008203331
konts: LV21UNLA0050020159498 ar norādi – dalības maksa Madonas novada čempionātā basketbolā 2015, līdz 11.septembrim 2015.gada, vai skaidrā naudā sacensību galvenajam sekretāram, līdz komandas pirmajai spēlei.

~Gadījumā, ja šāds maksājums netiek veikts, komanda maksā par katru spēli noteiktu maksu EUR 15,-(piecpadsmit eiro) turnīra galvenajam sekretāram. Samaksa jāveic pirms katras spēles. Ja šāds maksājums netiek veikts komandai tiek piešķirts zaudējums 0:20.

Informācija un pieteikumi.

~Vārdiskos pieteikumus iesūtam agnisbekeris@inbox.lv līdz 10.09.2015 aizpildot pieteikuma veidlapu. Pirmās spēles paredzētas 11.09.2015. 17.00. Komandā drīkst pieteikt 12 spēlētājus. Katrs sacensību dalībnieks drīkst pārstāvēt tikai vienu komandu.

~Komandu, kas iekļuvusi čempionāta izslēgšanas turnīra fāzē un turpina cīņu par medaļām drīkst pārstāvēt komandas dalībnieks, kas ir aizvadījis vismaz 1 spēli pamatturnīrā. (Atsevišķus gadījumus izskatīs sacensību galvenais sekretārs un tiesnesis).

~Katrs komandas dalībnieks ar savu parakstu komandas pieteikumā apliecina, ka pats atbild par savu veselību un sacensībās iespējamām gūtajām traumām.

PIETEIKUMS

~Sacensības finansē un atbalsta:    Madonas novada pašvaldība.

Kontakttelefoni:

~galvenais tiesnesis Agnis Beķeris(mob.t.26001142).

Madonas novada pašvaldības sporta darba organizators:                                       /M.Gailums/

Čempionāta  galvenais tiesnesis:                                                   /A.Beķeris/