KINO "Dotais lielums - mana māte"

3. februārī, pulksten 19:00 Madonas pilsētas kultūras namā (par pasākuma norises vietu sekot līdzi informācijai) Režosore: Ieva Ozoliņa Producente: Madara Melberga Operators: Mārcis Slavinskis Raitis, 32, talantīgs matemātiķis, novēro, ka viņam ir mātes radītas psiholoģiskas problēmas. Raitis nav precējies un viņam īsti neveicas ar sievietēm. Viņa tuvākais draugs Boriss, programmētājs un dažādu triku meistars, ir pretstats - ekstraverts, jautrs un sabiedrisks, kurš, nemēģinot sevi analizēt, dzīvi uztver vienkārši, un šķiet, ka tā dēļ viņam arī veicas. Raitis reizēm internetā sarunā tikšanās ar meitenēm, mēģinot atrast draudzeni, kura būtu pretēja mātei.
iesūtīts: 17.01.2018lasīt tālāk »

KINO "Pirmdzimtais"

10. februārī, pulksten 19:00 Madonas pilsētas kultūras namā (par pasākuma norises vietu sekot līdzi informācijai) Pēc naksnīgas aplaupīšanas uz ielas pusmūža arhitekta Franča mierīgā dzīve sagriežas kājām gaisā. Gribēdams sievai pierādīt, ka spēj rīkoties vīrišķīgi, viņš dodas nokārtot rēķinus ar varmāku, un situācija kļūst nekontrolējama. Ar laiku galvenajam varonim sāk šķist, ka pastāv saikne starp uzbrucēju un sievas pēkšņo grūtniecību, turklāt jaunās ģimenes idilli izjauc noslēpumains šantāžists, kurš mēģina Franci piespiest izdarīt noziegumu. Iedomas un realitāte savijas spriedzes pilnu notikumu virknē, kas noved pie negaidītām sekām.
iesūtīts: 17.01.2018lasīt tālāk »

KINO "Maģiskais kimono"

24. februārī, pulksten 19:00 Madonas pilsētas kultūras namā (par pasakuma norises vietu sekot līdzi informācijai) Pusmūža japāņu sieviete Keiko ierodas Latvijā, lai piedalītos autentisko kimono performancē, kuras laikā saskrienas ar nepazīstamu Vīrieti. Uzsākot sarunu, Keiko atklāj, ka viņš zina ļoti daudz par viņas pagātni. Pārpratuma dēļ piekrītot palīdzēt atvērt japāņu restorānu, Keiko paliek Latvijā ilgāk, kur nejaušās tikšanās un atgadījumi palīdz viņai izdzīvot un pārdzīvot savus iekšējos zaudējumus, kā arī saprast, kas ir noslēpumainais Vīrietis.
iesūtīts: 17.01.2018lasīt tālāk »

JĀŅA LŪSĒNA DZIESMU CIKLS “MANĀ VARĀ” - DĀVANA SIEVIETĒM 8. MARTĀ

8. martā, pulksten 19:00 Madonas pilsētas kultūras namā Biļešu cenas:10-, 12-, 15-, € biļešu paradīzes un kultūras nama kasēs “Sieviete man vienmēr bijis liels noslēpums, līdz galam neatklāta pasaule… un nezināmais vienmēr ir satraucošs, īpaši – kāda nezināma vara, kas valda pār mums- vīriešiem. Sieviete var būt gan mūza, gan dieviete, gan amazone, gan būrēja …” stāsta dziesmu cikla komponists Jānis Lūsēns.
iesūtīts: 09.01.2018lasīt tālāk »

Grupas "ASTRON N OUT" akustiskā koncertprogramma "TUVĀK"

23. martā, pulksten 19:00 Madonas pilsētas kultūras namā Tieši pirms gada- 2017. gada pavasarī – grupa devās albuma “Urda” prezentācijas tūrē pa Latviju. Tagad grupa tiksies ar klausītājiem Madonā ar diametrāli pretēju konceptu. Biļetes: 8-, 10-, 12-, 15-, € biļešu paradīzes un kultūras nama kasēs
iesūtīts: 09.01.2018lasīt tālāk »

Tautisko deju kolektīvu koncerts - sadancis "Deju putenis"

20. janvārī, pulksten 18:00 Madonas pilsētas kultūras namā Ieeja bez maksas Uz koncertu "Deju putenī" aicina TDA "Vidzeme", pulcinot Madonā savus deju draugus no visas Latvijas - TDA "Rūta" (Ādaži), VPDK "Daiļrade" (Rīga), VPDK "Dziga" (Rēzekne), JDK "Jumpraviņa" (Jumprava), VPDK "Jumis" (Priekuļi), TDA "Lubāna" (Lubāna), VPDK "Straupe" (Straupe). Koncertā redzēsim gan XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku repertuāru no koncerta “Māras zeme”, gan arī katra kolektīva deju odziņas.
iesūtīts: 08.01.2018lasīt tālāk »

13.janvārī plkst.16.00 Koncerts "Sāksim atkal visu no jauna"

Sākas atkal kārtējais dzīves cēliens ar jauno 2018.gadu - suņa gadu. Suns kā jau uzticīgam kustonim pienākas, nesīšot mieru, dzīvesprieku un mīlestību. To arī novēlam visiem kolektīviem, kuriem šogad lielākais atbildīgais uzdevums ir startēt skatēs un piedalīties Lielajos Dziesmu un deju svētkos. Gads kultūras namā solās pasākumiem bagāts ar daudz koncertiem gan mājās, gan ārpus tā. Pirmo koncertu kultūras namā šogad ieskandinās Madonas pūtēju orķestris – diriģents Andrejs Cepītis, izdejos – bērnu deju kolektīvi “Atspole” - vad. Maija Rijniece, “Pipariņi” un Madonas Valsts ģimnāzijas 7.-9.klašu kol. – vadītāja Gunta Beķere. Koncertu papildinās arī austrumdeju kolektīvs “Ugunspuķe” - vadītāja Gunta Dreimane un senioru deju kolektīvs “Madonas dāmas” – vadītāja Maija Rijniece. Visiem skatītājiem un dalībniekiem vēlam, lai jaunais gads tiešām būtu labs. Ieeja brīva Informāciju ievietoja mākslinieciskās daļas vadītāja Ināra Cakule
iesūtīts: 08.01.2018lasīt tālāk »

Madonas pilsētas Egles iedegšanas pasākumi

Madonas pilsētas Egli iedegsim kopā ar izrādes “Grinča ziemassvētki” varoņiem un pirmsskolas izglītības iestādes “Priedīte” audzēkņiem. Jau vairākus gadus pasākumiem ir kopīgs vadmotīvs, šogad tas ir "Brīnums".
iesūtīts: 04.12.2017lasīt tālāk »
   1 2 3   
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »