LIELĀS TALKAS KONCERTS

28. aprīlī 15:00 Madonas pilsētas kultūras namā Lielās talkas koncerts Visi Madonas talkotāji pēc lielajiem dienas darbiem aicināti uz pūtēju orķestru koncertu kultūras namā. Var droši nākt darba drēbēs un netraucēs nedz līdz paņemtā lāpsta un āmurs, gan grābeklis vai citi darbarīki, kas šajā dienā ir bijuši nepieciešami darbos pilsētas estrādē vai arī citviet. Koncerta apmeklētājus priecēs XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku finālisti - Gulbenes mūzikas skolas pūtēju orķestris – diriģents Donāts Veikšāns, koncertmeistars Jānis Dimants un Madonas pūtēju orķestris – diriģents Andrejs Cepītis, koncertmeistars Roberts Gotlaufs. Savu redzējumu par talku Madonā teiks blakus novada novērotāji – Gulbenes bufetnieces.
iesūtīts: 23.04.2018lasīt tālāk »

Madonas pilsētas Egles iedegšanas pasākumi

Madonas pilsētas Egli iedegsim kopā ar izrādes “Grinča ziemassvētki” varoņiem un pirmsskolas izglītības iestādes “Priedīte” audzēkņiem. Jau vairākus gadus pasākumiem ir kopīgs vadmotīvs, šogad tas ir "Brīnums".
iesūtīts: 04.12.2017lasīt tālāk »

3.decembrī plkst.14.00 "Madonas dāmas" svin 20 gadu jubileju

Pirms 20 gadiem Madonā nodibinājās pirmais senioru kustību kolektīvs, kuru iniciatore bija Laimdota Andersone, kas iepazinās ar šādu virzienu un apguva starptautisko deju repertuāru Vācijā seminārā . Pats galvenais šajās dejās – kustību prieks mūzikā, atraisītība un kopdarbošanās. Šoreiz koncertā 3.decembrī plkst.14.00 dejos ne tikai 'Madonas dāmas", bet viesosies arī draugi - senioru deju grupas “Kamenes”(vad. Marika Šķēle) un “Varbūt” (vad. Antra Grinberga), “Atvasara” (vad. Maija Rijniece), vidējās paaudzes deju kolektīvs ”Saikavieši” (vad. Jolanta Anusāne) un jaunā ielu vingrotāju grupa “Barx” ( vad. Mārtiņš Smilga).
iesūtīts: 27.11.2017lasīt tālāk »

GRINČA ZIEMASSVĒTKI izrāde visai ģimenei

9. decembrī, pulksten 13:00 Madonas pilsētas egles iedegšanas pasākuma ietvaros, Madonas pilsētas kultūras namā būs skatāma izrāde visai ģimenei "Grinča ziemassvētki", sirsnīga un smieklīga Ziemassvētku pasaka, galvenajā lomā M. Bezmers. Biļetes "Biļešu paradīzes"kasēs. 6-, 7-, 8- EUR
iesūtīts: 26.10.2017lasīt tālāk »

Ielūdz Maestro RAIMONDS PAULS

2. decembrī, pulksten 16:00, uz Madonas kultūras namu ielūdz maestro RAIMONDS PAULS Biļetes "Biļešu paradīzes"kasēs 25-, 20-, 15-, 12- EUR Rudenī visā Latvijā izskanēs koncertprogramma “Ielūdz Maestro Raimonds Pauls” No oktobra beigām Maestro Raimonds Pauls kopā ar solistiem Kristīni Prauliņu, Dināru Rudāni un Mārtiņu Ruski koncertēs vairākās Latvijas pilsētās - Alūksnē, Lievārdē, Līvānos, Ādažos, Rīgā un Madonā, piedāvājot jaunu koncertprogrammu “Ielūdz Maestro Raimonds Pauls”.
iesūtīts: 26.10.2017lasīt tālāk »

Labdarības koncerts "Baltā ūdensroze"

27.novembrī, pulksten 19:00, Madonas pilsētas kultūras namā notiks Latvijas operas solistu labdarības koncerts „Baltā ūdensroze”. Koncertā uzstāsies operdziedātāji Kristīne Zadovska, Marlēne Keine, Rihards Millers, Juris Vizbulis, Sergejs Jēgers un koris „Reversium”, koncertmeistare Ērika Millere. ‌Pasākuma vadītājs Valters Krauze. Pēc madonieša, aktiera un populāro televīzijas šovu vadītāja Valtera Krauzes un viņa domu draugu iniciatīvas tiks vākti naudas līdzekļi „Mātes un jaundzimušā bērna krīzes atbalsta centra” izveidei Madonā, Parka ielā 6. Biļetes cena: 5.00, 7.00, 10.00 EUR. Visi iegūtie līdzekļi tiks izlietoti labdarībai - mātes un bērna krīzes atbalsta centra izveidei Madonā.
iesūtīts: 26.10.2017lasīt tālāk »

Lāčplēša dienas pasākumi Madonā

Ikviens ir laipni aicināts iesaistīties Lāčplēša dienas pasākumos Madonā, lai godinātu latviešu tautas varoņus un stiprinātu piederības sajūtu zemei un valstij, kurā dzīvojam.
iesūtīts: 26.10.2017lasīt tālāk »

Latvijas orķestru asociācijas III festivāla koncerts Madonā

10. novembrī, pulksten 18:00, Madonas pilsētas kultūras namā, Raiņa ielā 12. Latvijas orķestru asociācijas III festivāla ietvaros notiks koncerts arī Madonā. Koncertā uzstāsies J. Mediņa 1. mūzikas skolas kamerorķestris Armonico, Rīgas Kamerorķestris, Rīgas 6. vidusskolas simfoniskais orķestris. Ieeja bez maksas
iesūtīts: 26.10.2017lasīt tālāk »
   1 2   
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »