PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Dzejas diena ar Lauri Valteru

Notiek: 12. septembris 14:00 - 15:30
DZELZAVA; Doku Ata muzejā "Mucenieki"

Doku Ata muzejā dzejas dienas svinam jau otro gadu. Rakstnieka mājas un apkārtne rada mieru tā veicinot radošo garu. Šogad tikšanās ar dzejnieku, komponistu, mūziķi Lauri Valteru.

Lauris bieži vien uzstājas arī viens pats, sevi pavadot uz ģitāras vai klavierēm. Izdoti vairāki veiksmīgi singli – “Tad apstājās laiks” , “1836”“Kad es tevi ieaijāšu” (kopā ar Rūtu Dūdumu), “Mirklī ieklausies”“Būtu Tā Vērts” (kopā ar Aiju Andrejevu), “Manā pasaulē”“Vieglums Neaprakstāms”“Nāc, šonakt aizbēgsim!”, u.c. 

Pēdējo gadu laikā ir sniegti daudzi skanīgi koncerti dažādās Latvijas pilsētās (Rīgā, Saldū, Lielvārdē, Jelgavā, Liepājā, Bruknā, u.c.)! Pēdējo piecu / sešu gadu laikā ir sarakstīts arī krietni daudz dzejoļu, kurus L. Valters regulāri publicē savā Facebook lapā un Instagram kontā! 2019.gada rudenī iznācis Laura Valtera pirmais dzejoļu krājums “Visumā Veidoti Vārdi”.

2017. un 2018. gadā tika veiksmīgi startēts Latvijas nacionālās Eirovīzijas atlases konkursā “Supernova”, kur izskanēja dziesmas “Magic Years” un “Lovers Bliss”.

Lauris pēdējos gados savos ierakstos veiksmīgi sadarbojies ar vairākiem labi zināmiem mūzikas producentiem un skaņu režisoriem - Reinis Briģis, DJ Rudd, Krišjānis Geidāns, Modris Skaistkalns, u.c 

2019. gada rudenī iznāk L. Valtera pirmais solo albums ar kopumā 18 kompozīcijām “Mirklī ieklausies”.


‌Informāciju iesūtīja: Dzelzavas kultūras nama vadītāja Baiba Meiere 
‌Mob. tālr.: +371 28672066


‌Ievietoja: D.Torstere
 
 
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »