PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Grupas Franco Franco koncerts

Notiek: 12. septembris 14:00 - 15:00
MADONA; Saieta laukums

No 7. līdz 12. septembrim Madonā jau otro gadu norisināsies MADONAS BIZNESA NEDĒĻA. Nedēļas noslēguma pasākumā Saieta laukumā Izstādē - tirdziņā "Uzņēmēju parāde" 12. septembrī uzstāsies indīpopa grupa no Cēsīm "Franco Franco".

“Franco Franco” ir indīpopa grupa no Cēsīm, kuru raksturo spēcīgs un harizmātisks sieviešu vokāls un enerģiskas dzīvās uzstāšanās. Grupas mazalbums “Moon + Light”, kas tapis sadarbībā ar producentu Reini Sējānu, ieguvis kritiķu atzinību un nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai „Zelta Mikrofons” kā labākais alternatīvās un indīpopmūzikas ieraksts. 

“Franco Franco” veiksmīgi startējusi Eirovīzijas nacionālās atlases konkursā „Supernova 2017”, ar dziesmu „Up” iekļūstot pusfinālā.

Grupa iesildījusi arī tādus ārzemju māksliniekus kā Toms Odels (Tom Odell) un Džesija Vēra (Jessie Ware).

Popularitāti klausītāju un kritiķu vidū ieguva “Franco Franco” pirmais skaņdarbs latviešu valodā “Vadugunis”, kas tapis sadarbībā ar reperi Ipstenu Kūnu un producentu Arstarulsmirus. 

Savukārt “Sirdsdejo”, grupas otrais skaņdarbs latviešu valodā, iekļuva starp 2019. gada 25 vērtīgākajām dziesmām Latvijas Radio 2 mūzikas aptujā “Muzikālā banka”. 


Franco Franco koncertējuši visā Latvijā, uzstājoties lielākajos mūzikas festivālos un pasākumos, tostarp Positivus, Summer Sound, Playground, Piens Fest u.c.


‌Koncerta apmeklējums bez maksas.

‌Vairāk par Madonas Biznesa Nedēļas notikumiem lasīt šeit.


‌Informāciju ievietoja: D.Torstere 
 
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »