PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Vestienas Svētki ‘’Pūt un palaid’’

Notiek: 8. augusts 11:00 - 23:59
VESTIENA; Vestienas estrādē

Aicināti visi, kuriem Vestiena mīļa! Svētki visiem, gan maziem, gan lieliem, gan savējiem, gan ciemiņiem – vakara noslēgumā būs arī ballīte! Šogad prieks par Brain Games spēlēm un rotkaļa darbnīcu, kas ienesīs jaunas vēsmas mūsu svētkos.

Rīta pusē, estrādē,  11.00 Žozefs Bastēns (Beļģija) aicina uz sarunu par jaunu sākumu dzīvē, par depresiju un dzīves grūtību pārvarēšanu. Viņa stāsts ļoti vērtigs un dvēseles bagāts! 
Kristīgās mūzikas koncerts.

13.00 Aicinām nākt ar pūšamajiem instrumentiem, kādi nu atrodami, un iepūtīsim Vestienas svētkus, varenākais pūtējs tiks pie balvas!

Tradicionāli kā iepriekšējos gadus aicinu pieteikties tirdziņam un nest visu, ko vēlaties pārdot un mainīt...

15.30 Mazo rakaru burziņā aicināti arī pieaugušie, jo Burbuļu šovs  no ‘’Burbuļu birojs’’ būs  košs un interesants visiem.

17.00 Viens no labākajiem Latvijas trombonistiem, soloatskaņotājs, Latvijas Nacionālās operas orķestra mākslinieks un pūšaminstrumentu izgudrotājs Vairis Nartišs piedāvā publikai jautru instrumentālā stand up teātra izrādi "Pūt un palaid!" Izrādē risinās jautri piedzīvojumu stāsti iz dzīves, ietērpjot tos instrumentālās performancēs.

18.20 Sveču plosta palaišanu Salāja ezerā krāšņāku darīs mūsu VDK’ Kadiķis’’ un vakara viesis Didzis Melderis.

Ieeja pasākumos bez maksas


!!! Vestienas pagasta pārvalde aicina būt atbildīgiem un pasākumos ievērot visus ar vīrusa Covid 19 ierobežošanu spēkā esošos ierobežojumus!


Informāciju iesūtīja: Vestienas pagasta tautas nama vadītāja Jolanta Bardziņa. 
Mob. tālr.: +371 26807209
 

‌Ievietoja: D.Torstere
 
 
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »