PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Stāstu sērija "CILVĒKI MANĀ PAGASTĀ"

Notiek: 23. marts 09:00 - 29. maijs 10:00
VESTIENA; FB lapā Vestienas tautas nams

Cilvēki, ar kuriem kopā mēs dzīvojam vienā pagastā kādu konkrētu dzīves posmu, katrs atstāj kādas pēdas aiz sevis. Tieši tāpēc ir svarīgi saprast katra vērtību. No ikviena cilvēka varam ko ņemt, gūt spēku, pamācīties, uzmundrināties vai iedvesmoties.

Ir taču tik daudz notikumu un personību – ne tikai novada, bet valsts un pat pasaules mērogā, kuri ir palikuši “aiz kadra”, bet kurus noteikti būtu vērts atcerēties, tāpēc šis laiks tiks veltīts vestieniešiem, lai mums nozīmīgie cilvēki tiktu izcelti saulītē, novērtēti un uzmundrināti. Katram cilvēkam jājūtas vajadzīgam un katrs var dot savu dzīves stāstu, dalīties ar to. Lai pietiek spēka, veselības un prieka  šai laikā mums visiem!

Stāsti sadalīti tēmās - gan izvešanas, gan darba mūžs, gan mātes mīlestība, gan cīņas par brīvību. Stāsti un  notikumi tiek publicēti Facebook lapā "Vestienas tautas nams".


Katrs satiktais cilvēks līdz ar ienākšanu  dzīvē atstāj pēdas – ar katru vārdu, rīcību, pat skatienu. To var salīdzināt ar baltu, tīru pirmā sniega pārklātu klajumu, sniegā paliek pēdas, un tas ir apliecinājums – es te biju. Cita dzīvei izcilpojam viegli un liegi, vēl kāda dzīvei – smagi un sāpīgi. Tukšumu nav iespējams atstāt, bet pēdas, jeb zīmes gan varam veidot paši pēc saviem ieskatiem.

Informāciju iesūtīja: Vestienas pagasta tautas nama vadītāja Jolanta Bardziņa. 
Mob. tel.: +371 26807209‌Ievietoja: D.Torstere
 
 
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »