PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Nakts mūzika. Koncerts sveču gaismā

Notiek: 27. oktobris 18:00 - 19:15
BĒRZAUNE; Bērzaunes evaņģēliski luteriskā baznīca, Bērzaune, Bērzaunes pagasts

Tumšajiem rudens vakariem ņemot virsroku pār dienas gaismu, programmā "Nakts mūzika", kas izskanēs sveču gaismā, klavesīniste Ieva Saliete un traversflautiste Maija Kļaviņa aicina satikties ar komponistiem, kuru radošās iedvesmas avots bijusi nakts - ar Johanu Gotfrīdu Mīteli un Jākobu Frīdrihu Kleinknehtu. Klavesīniste Ieva Saliete un traversflautiste Maija Kļaviņa ir spilgtas senās mūzikas speciālistes, kuru biogrāfijās līdz ar daudziem citiem panākumiem spoži mirdz arī pērn Lielās mūzikas balvas ceremonijā saņemtā Publikas simpātijas balva!

“Viņi abi pārstāv “Vētru un dziņu” laikmetu, kad par svarīgāko mūzikā tika uzskatīts tiešs un nepastarpināts mirkļa izjūtu atainojums. Tāda ir arī viņu mūzikas valoda - brīžiem trauksmaini un eksaltēti sakāpināta, brīžiem melanholiska, strauji mainīga savā dinamiskajā amplitūdā, bet vienmēr - dziļi personiska. Tembrāli samtainās traversflautas spēlē melanholiska smeldze strauji mijas ar teju baisām intonācijām, pārpasaulīga mīlestība - ar vētrainām dusmām. Saspēlē ar klavesīnu tiek uzburta noslēpumaina nakts atmosfēra, kas apstādina laiku un liek sirdij gan bailēs sažņaugties, gan pukstēt lēnāk…"

Programmā: Georgs Fīlips Tēlemanis, Johans Gotfrīds Mītelis, Jākobs Frīdrihs Kleinknehts un citi.

Biļetes cena: 5.00 EUR (pasākuma norises dienā un vietā), iepriekšpārdošanā 4.00 EUR.
Biļešu iepriekšpārdošana: Bērzaunes pagasta pārvaldes kasē, "Biļešu Paradīzes", kinoteātra "Vidzeme" un Madonas kultūras nama kasēs, kā arī www.bilesuparadize.lv

Informāciju iesūtīja: Bērzaunes pagasta Sauleskalna tautas nama vadītājs Kristaps Šķēls.
Mob.tālr.: 00 371 27015118.

Ievietoja:
Inga Arāja
 
 
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »