PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Interaktīva piedzīvojumu izrāde bērniem “Noslēpumu sala”

Notiek: 30. marts 15:00 - 16:00
SARKAŅI; Tautas nams "KALNAGRAVAS", Biksēre, Sarkaņu pag., Madonas novads

Teātris un ES piedāvā interaktīvu, aizraujošu piedzīvojumu izrādi bērniem "Noslēpumu sala".

Vai esi gatavs neparastam piedzīvojumam ar dažnedažādiem interesantiem pavērsieniem, aizraujošām darbībām un mīklu minēšanu? Tad šī izrāde ir paredzēta tieši Tev! Noslēpumu sala nav parasta izrāde. Tajā Tu atklāsi dažādus noslēpumus un var gadīties, ka Tu kopā ar izrādes varoņiem nomaldīsies, taču  drīz vien sekojot slepenām norādēm nokļūsi uz pareizā ceļa un atradīsi pirātu noslēptos dārgumus!

Šī ir jautra un izzinoša izrāde bērniem, kurā izrādes varoņi interaktīvi iesaista mazos skatītājus. Izrādes laikā bērni tiek ierauti aizraujošā piedzīvojumu pasaulē, kā datorspēlē, kurā kopā ar izrādes varoņiem atrisina dažādus aizraujošus uzdevumus. Tā ir vēl viena iespēja uzzināt interesantus faktus – matemātikā, dabaszinībās, vēsturē, literatūrā u.c. Izrāde ir veidota tā, lai būtu interesanta gan pirmskolas, gan sākumskolas vecuma bērniem.

Par piedzīvojumu? Vistiņa ir atradusi īstu apslēpto dārgumu karti. Tagad tikai piedzīvojumi var sākties! Nu, jādodas bagātības meklēt uz NOSLĒPUMU SALU! Bet ak,  kāda nelaime, tur dārgumus apsargā pirātu kapteiņa palīgs - Papagailis. Nu drosmīgā vistiņa sastapsies ar dažādiem šķēršļiem, ne tikai cīnīsies par izdzīvošanu, bet arī izrādīs apbrīnojamas zināšanas, atjautību un neatlaidību. Viņai kopā ar bērniem būs jāatrisina aizraujošus UZDEVUMUS, savādāk dārgumus - neredzēt!

Režisors: Armands Ekštets

Izrādes garums: 50 min

Žanrs: piedzīvojumu izrāde bērniem

Izrādes mērķu auditorija: bērni pirmsskolas un sākumskolas vecumā

Valoda: latviešu

Izrādē piedalās: Armands Ekštets vai Inta Bankoviča, Gerda Dinsberga vai Helēna Vasiļevska

Ieejas maksa EUR 2.00; ģimenēm (4 cilvēki) – EUR 6.00

Sīkāka informācija – www.izradesberniem.lv


Informāciju iesūtīja: Valda Kļaviņa, TN "Kalnagravas" vadītāja
Mob. tālr.: +371 29 424739

Ievietoja: Daiga Iraida, Kultūras nodaļa
 
 
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »