PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Fotokonkurss “Pieķerts lasot”

Notiek: 21. maijs 10:00 - 31. augusts 18:00
MADONA; Madonas novada bibliotēka, Skolas iela 12, Madona, LV-4801

No 21.maija līdz 31.augustam aicinām ķert foto mirkļus, kuri atbilst sauklim "Pieķerts lasot" - kādu foto momentu ģimenē, skolā, bibliotēkā, dabā, kur redzams kāds lasītājs - un sūtīt uz e-pastu esip@madona.lv, lai piedalītos Madonas novada bibliotēkas fotokonkursā „Pieķerts lasot”.

Konkursa mērķis ir radīt cilvēkos izpratni par to, ka lasīšana ir ne tikai noderīga un izzinoša, bet arī stilīga; lauzt stereotipus par bibliotēkām un lasīšanu kā garlaicīgu nodarbi; veicināt cilvēku iztēli, veidojot oriģinālas fotogrāfijas; popularizēt lasīšanu un dot iespēju radoši attīstīties.

Konkursa tematika: kāds foto mirklis ģimenē, skolā, bibliotēkā, dabā, kur redzams kāds lasītājs. Tie var būt visdažādākie momenti un visdažādākie lasītāji, piedomājot, lai šo foto būtu interesanti uzlūkot pašam un arī citiem.

Konkursā var piedalīties jebkurš interesents.

Darbus jāiesniedz JPEG formātā, nosūtot uz e-pastu esip@madona.lv. Lai fotogrāfijas varētu piedalīties konkursā, jānorāda: autora vārds, uzvārds, e-pasts, telefons, pilsēta/novads.
Konkursa darbi tiek ievietoti Madonas novada bibliotēkas Facebook un Draugiem.lv lapā, nenorādot informāciju par fotogrāfijas autoru. Darbu vērtēšanu elektroniski varēs veikt jebkurš reģistrēts Facebook un/vai Draugiem.lv lietotājs, ņemot vērā fotogrāfijas oriģinalitāti un atbilstību konkursa tematikai.

Konkursa norises laiks:
‌fotogrāfiju iesūtīšana: 2018.gada 21.maijs - 31.augusts;
‌balsojums par iesūtītajām fotogrāfijām: 2018.gada 1.septembris - 10.septembris (ieskaitot).

25 fotogrāfijas, kas ieguvušas vislielāko balsu skaitu, būs apskatāmas izstādē “Pieķerts lasot” Madonas novada bibliotēkas Konferenču zālē.
Apbalvošana notiks 13.septembrī Madonas novada bibliotēkas Uzziņu lasītavā Dzejas dienu pasākuma “Vārdi par pasaulīgām lietām” laikā.
‌Par balvu fondu lemj konkursa organizatoru komisija. Balvas saņem pirmo 3 vietu ieguvēji - konkursa uzvarētāji, kuri ieguvuši visvairāk balsu.
Bibliotēka patur tiesības konkursā iesūtītos darbus izmantot publicitātes nolūkos.

Kontaktpersonu telefons, adrese: Madonas novada bibliotēkas Eiropas Savienības informācijas un uzziņu lasītavas vadītāja Daiga Poča-Lapiņa; galvenā bibliotekāre Sarmīte Radiņa; adrese: Skolas iela 12, Madona; tālr.: 64820912, 28674251.

Nolikums pieejams ŠEIT.

Informāciju sagatavoja un iesūtīja: Madonas novada bibliotēkas Eiropas Savienības informācijas un uzziņu lasītavas vadītāja Daiga Poča-Lapiņa.
Tel.nr.: 648 20912.

‌Ievietoja:
‌Inga Arāja

 
 
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »