PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Madonas novada bibliotēkas telts pilsētas svētku ietvaros

Notiek: 9. jūnijs 09:00 - 14:00
MADONA; Saieta laukums, Madona

9.jūnijā, sestdien, Madonas pilsētas un novada svētku ietvaros aicinām ikvienu interesentu apmeklēt Madonas novada bibliotēkas un Europe Direct informācijas centra Gulbenē Madonas informācijas punkta informatīvo telti, kas atradīsies Saieta laukumā.

Kā tradīcija jau kopš 2009.gada pilsētas svētku ietvaros piektdienās pie Madonas novada bibliotēkas notika brīvdabas pasākumi bērniem un ģimenēm, taču pienācis laiks ieviest jaunas tradīcijas un mums doties tuvāk sabiedrībai.

Tāpēc šogad Madonas novada bibliotēkas kolektīvs sestdienā, 9.jūnijā, dosies uz Saieta laukumu un stāstīs par sniegtajiem pakalpojumiem, piedāvātajām iespējām, iepazīstinās ar saviem autordarbiem - spēlēm, rosinās iesaistīties viktorīnās, informēs par Europe Direct informācijas centra Gulbenē Madonas informācijas punkta darbību, sniegtajiem pakalpojumiem un aktivitātēm.

Iesaistoties CEMEX iespēju fonda projektu konkursā, tika atbalstīta Madonas novada bibliotēkas iniciatīva, kā rezultātā bija iespēja izgatavot Mobilo vides spēļu komplektu “Spēlē un zini”, kurā ietilpst aizraujošas un izzinošas spēles par Madonu, Madonas novadu, mūsu cilvēkiem, notikumiem un vietām, lielformāta puzzles, kā arī šķirošanas spēle.

Viktorīnās būs iespēja noskaidrot savas zināšanas par Madonu, Madonas novadu, Madonas novada bibliotēku, Eiropas Savienību un izvērtēt medijpratības līmeni.

Uz tikšanos pilsētas svētkos!

Dalība bez maksas.

Informāciju sagatavoja un iesūtīja: Madonas novada bibliotēkas Eiropas Savienības informācijas un uzziņu lasītavas vadītāja Daiga Poča-Lapiņa.
Tel.: 648 20912.

Ievietoja:
‌Inga Arāja

 
 
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »