PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Meistarklasi “Skaņas dizains - ar skaņu izstāstīts kino stāsts” vada Matiass Mesens Munks no Dānijas

Notiek: 17. maijs 14:30 - 16:30
MADONA; Madonas pilsētas kultūras nams, Raiņa iela 12, Madona, Madonas novads, LV-4801

Jaunais, talantīgais komponists un filmu mūzikas autors no Dānijas Matiass Mesens Munks novadīs aptuveni divu stundu meistarklasi “Skaņas dizains - ar skaņu izstāstīts kino stāsts”, kurā iepazīstinās ar skaņu režijas pamatiem un kopīgi, izmantojot gan mūziku, gan skaņu efektus, izveidos skaņu celiņu. animācijas filmai.

Par dāņu komponista Matiasa Mesena Munka interaktīvu un izglītojošu muzikālu piedzīvojumu “Bezgalīgais Labirints” Madonā 17.maijā pulksten 13:00 vairāk lasīt šeit: “Bezgalīgais Labirints”

Pasākums tapis pateicoties “DR Musikariet” (Dānijas Nacionālās Radio un Televīzijas bērnu un jauniešu izglītības programma).

Meistarklasi organizē Dānijas Kultūras institūts Igaunijā, Latvijā un Lietuvā un tas ir viens no pasākumiem, kas iekļauts Dānijas Kultūras programmā par godu Latvijas simtgadei.

Meistarklasi atbalsta Dānijas Kultūras ministrija, Dānijas Karalistes vēstniecība Rīgā, Kultūras pils "Ziemeļblāzma", Madonas novada pašvaldība un Madonas kultūras nams.

Informāciju sagatavoja un iesūtīja: Dānijas Kultūras institūts Igaunijā, Latvijā un Lietuvā projektu koordinatore Ilva Sinkēviča.
Tālr.: 67288221.
E-pasts: dki@dki.lv

‌Ievietoja:
‌Inga Arāja
 
 
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »