Iveta Baumane un Roberts Pētersons koncertprogrammā „Esi man tā”

Notiek: 14. aprīlis 19:00 - 20:30
DZELZAVA; Dzelzavas kultūras nams, Dzelzava, Dzelzavas pagasts, Madonas novads

Programmā dueta izpildījumā skanēs populāras latviešu un ārzemju dziesmas intīmā noskaņā, kā arī Ivetas un Roberta oriģinālkompozīcijas ģitāras, vijoles un perkusiju pavadījumā. Programmā piedalās perkusionists Viesturs Samts.

Iveta Baumane un Roberts Pētersons ir mūziķi ar ilggadēju pieredzi, ko ir bagātinājuši dziedot un spēlējot dažādos muzikālos projektos, sadarbojoties ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem.

Iveta Baumane - dzied un spēlē vijoli, plašāku atpazīstamību guvusi LNT televīzijas šovā "Dziedošās Ģimenes" un vadot mūzikas raidījumu "Dzintara Dziesmas", kā arī ir grupas ElektroFolk soliste.

Roberts Pētersons - dzied un spēlē ģitāru, daudzpusīgs mūziķis un dziesmu autors. Roberta singli ("Cīrulis", "Nelaid projām", "Sāksim no jauna", "Mēs", "Tevis Dēļ" un citi) ir guvuši atpazīstamību un skan Latvijas radiostacijās.

Viesturs Samts - sitamo instrumentu speciālists, kurš ir sadarbojies ar daudziem Latvijā zināmiem māksliniekiem un spēlējis vairākās grupās: Olga Rajecka, Ieva Sutugova, Arnis Miltiņš, "Eolika", "Turaidas Roze", "Gacho", "ElektroFolk", "GG Choir", "The Originals" un citās.

Ieejas maksa: 4.00 EUR.
Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas Dzelzavas pagasta pārvaldē.
Tālrunis informācijai: 261318915.

Informāciju iesūtīja: Dzelzavas kultūras nama direktore Dace Kalniņa.
Mob.tālr.: 00 371 26173876.

Ievietoja:
‌Inga Arāja

 
 
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »