PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Dzeja no sirds

Notiek: 17. februāris 14:00 - 15:00
VESTIENA; Vestienas tautas nams, "Dainas", Vestienas pagasts, Madonas novads, LV-4855

Un tikai mīlestībai tīk tā darīt - Dot otram gaismu, cik vien vispār ļauts ... (S.Grīnberga). Mīlestībā un sirds siltumā ar mums dalīsies dzejniece Sandra Grīnberga un mūziķis Kaspars Krastiņš.

Sandra Grīnberga ir publicējusies vairākos dzejas kopkrājumos un ir trīs savu dzejas grāmatu - „Pieskarties mirklim”, „Tavs pieskāriens” un „Satiksimies rudens vārtos” - autore. Sandra Grīnberga ir vairāk kā simt dziesmu tekstu autore, no kurām daudzas ir dzirdamas arī Latvijas Radio 2 ēterā. Pagājušajā gadā dzejniece uzvarēja, Guntara Rača rīkotajā dzejas konkursā „Dzeja no sirds” ar savu dzejoli „Pa lāsei”, kuram mūziku ir sarakstījis komponists Jānis Lūsēns.

Kaspars Krastiņš ir dziedātājs, mūziķis, vairāku dziesmu mūzikas un tekstu autors. Sadarbojas ar vairākiem dzejniekiem, rakstot melodijas dziesmām, kuras pats arī izpilda, dažas no tām skan arī Latvija Radio 2 ēterā. Savu dzeju un dziesmu notis ir publicējis arī grāmatā - kopkrājumā „Tikai trīs vārdi”. Ar savu komponēto dziesmu, „No tavas mīlestības”, kuras vārdu autors ir dzejnieks Edvīns Jansons, 2015.gadā piedalījies arī Latvijas šlāgeraptaujā. Kaspars Krastiņš ir koncertējis un uzstājies vairāku Latvijas pilsētu un pagastu kultūras namos, bibliotēkās, aprūpes centros un pansionātos.

Ieeja bez maksas.

Informāciju iesūtīja: Vestienas pagasta kultūras darba organizatore Jolanta Bardziņa.
Mob.tālr.: 00 371 26807209.

‌Rediģēts: 13.02.2018..

‌Ievietoja:
‌I.Arāja

 
 
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »