Baltais rīts

Notiek: 15. decembris 11:00 - 13:00
OŠUPE; Degumnieku tautas nams, Ošupes pagasts, Madonas novads

Advents - tas ir laiks, kad visa kristīgā pasaule ir iegrimusi godbijīgā klusumā un pārdomās, kad cilvēce gaida lielā brīnuma, pasaules Pestītāja dzimšanu. Pavisam drīz mazais Jēzus nāks pasaulē un dāvās visiem ticīgajiem mūžīgo dzīvi. Baltais rīts ir pasākums, kad skolēni aicina sava pagasta iedzīvotājus, vecākā gada gājuma ļaudis uz tikšanos.

Šoreiz programmā:
1. Degumnieku pamatskolas skolēnu veltījums pagasta pensionāriem un iedzīvotājiem.

2. Ar prieka vēsti koncertā vēlas dalīties arī Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas jauniešu pūtēju orķestris „Vivo” (diriģents Arturs Kloppe, koncertmeistars Gaitis Jānis Pujāts). Orķestris darbojas jau divpadsmit gadus, spēlē visdažādāko repertuāru, ir uzstājies gan pašu novadā, gan ārpus tā. Skolu jaunatnes orķestru skatēs un konkursos ir pierādījis sevi kā vienu no labākajiem valstī. Koncerta laikā tiks rīkotas viktorīnas par pūšamajiem instrumentiem un orķestriem. Uzvarētājus gaida balvas! Koncerta 2.daļu vadīs Madonas mūzikas skolas pūšamo instrumentu nodaļas vadītājs Artūrs Grandāns.

Visi tiks mīļi gaidīti!

Par transporta nepieciešamību uz pasākumu informēt Degumnieku tautas nama vadītāju Ilzi (mob.tālr.: 25622223) vai Ošupes pagasta pārvaldes sekretāri (mob.tālr.: 29428560) līdz 13.decembrim.
                                                     
Informāciju iesūtīja: Ošupes pagasta kultūras darba organizatore Ilze Melngaile.
Mob.tālr.: 00 371 25622223.

‌Ievietoja:
‌Inga Arāja
 
 
 
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »